Неділя, 13 червня 2021
ТОП-новини

«Люблю Світловодськ. Працюю для Світловодська»: ГОЛОСУВАННЯ ВІДКРИТО! Новина з відео

«Люблю Світловодськ. Працюю для Світловодська»: ГОЛОСУВАННЯ ВІДКРИТО!
До дня народження міста інтернет-видання "Світловодськ" представляє творчо-рекламний проєкт "Люблю Світловодськ. Працюю для Світловодська". У ньому підприємці та громадські організації вітають рідне місто і розповідають, у який спосіб можуть бути корисними тим, хто звернеться за їхньою продукцією чи послугами.


Отримуйте вітання та голосуйте за те, яке вам найбільше сподобалося. Переможець голосування отримає від інтернет-видання "Світловодськ" винагороду — подарунковий сертифікат на 5000 гривень, які використає на рекламу на сайті видання.

Спільне привітання від учасників проєкту:Маючи певний досвід проведення голосувань в інтернеті, цього разу ми не розміщуємо звичну форму для голосування, а пропонуємо нашим відвідувачам залишати у коментарях нижче номер учасника або його/її прізвище, який/яка вам найбільше сподобався. Також під час підбиття підсумків голосування ми звернемо увагу на кількість переглядів та коментарів до цих відео на YouTube. Тож учасник, про якого найбільше напишуть у коментарях та відео якого збере найбільшу кількість переглядів — стане переможцем проєкту "Люблю Світловодськ. Працюю для Світловодська".

Голосування триватиме 7 днів. Результати голосування будуть оприлюднені на нашому сайті у понеділок, 14 червня.

Отже, учасники нашого проєкту та їх відео:


№1. Оксана Недзельська та її танцювальні колективи "Сальсабіль" та "ЖасмінПереглянути, оцінити та прокоментувати це відео на YouTube

Громадська організація "Дитячий центр естетичного розвитку": колективи східного танцю "Сальсабіль" (дорослі) та "Жасмін" (діти)
Голова Оксана Мамонтова-Недзельська


У колективах навчають мистецтву східного танцю та танцю взагалі. Тут можна займатися, як то кажуть, "для себе", а відчувши впевненість, можна виходити й на сцену.

1. Ви родом зі Світловодська?
Так, народилася і навчалася в школі у Світловодську. З третього класу розпочала займатися танцями в ансамблях під керівництвом Володимира й Ірини Шабаліних. Вступила до Кіровоградського педінституту (паралельно танцювала в ансамблі бального танцю "Конвалія") – і з цього моменту 20 років у Світловодську не жила, бо продовжила танцювальну кар’єру в Казахстані: була солісткою у знаменитому в країні арт-балеті "Сейшн".

2. Як давно ведете свою діяльність?
Повернулася у Світловодськ у 2012 році. І одразу вирішила, що навчатиму танцювати.

3. Що спонукало розпочати власну справу?
Оскільки у місті було достатньо багато народних, бальних та сучасних танцювальних колективів і незайнятою залишалася тільки ніша східних танців, вирішила зайнятися саме ними. А ще тому, що Belly Dance – це красиво та корисно для жіночого здоров’я.

4. Чим унікальні ваш колектив та ваш продукт?
Наші колективи унікальні тим, що танцювати в них можуть дівчата і жінки різного віку та категорії, зокрема і вагової.

5. Яка основна цінність вашої громадської організації для жителів Світловодщини?
Цінність нашої діяльності у тому, що ми хочемо показати світу красу через танець.
Ще один момент. Як сказала мені після нашого концерту одна з глядачок пишної комплекції: "Я вперше не відчувала себе ущербною, дивлячись виступ танцювального колективу". Але зауважу, що роботу над собою ніхто не відміняв.
На репетиціях і перед виступами я кажу своїм вихованкам: "Люблю і ціную кожну з вас!"

Адреса: м.Світловодськ Кіровоградської області, вул. Богуна, 11.
Телефони: 096 066 82 33, 097 277 15 16
№2. Вікторія Маркусь та колектив мережі її магазинів "Свинка"Переглянути, оцінити та прокоментувати це відео на YouTube

ФОП Маркусь: торговельна мережа "Домашня свинка"
Власники Вікторія і Роман Маркусі


У магазинах можна придбати свинину, яловичину, кролятину, м'ясо домашньої птиці (курятина, качатина), яку закуповують у населення. У "Домашній свинці" дбають і про якість продукції, і про культуру обслуговування.

1. Ви родом зі Світловодська?
Ми народилися і навчалися у Світловодську, як і наші троє дітей.

2. Як давно ведете підприємницьку діяльність?
Підприємницькою діяльністю займаємося з 2004 року.

3. Що спонукало розпочати власну справу?
Власна справа – це наша ідея з дитинства: робити своє – те, що подобається, те, що любимо. А ще коли ми планували створити сім'ю, то для нас важливо було працювати разом. Ми хотіли мати такий спосіб життя, який би дозволив нам розвиватися і крокувати вперед синхронно.

4. Чим унікальні ваш колектив та ваш продукт?
Продукт унікальний тим, що ми закуповуємо його (м'ясо) у населення. Тож у наших магазинах щодня свіжий товар.
Щодо колективу, то варто відзначити, що робота з м’ясом специфічна, тому ми навчаємо тонкощам професії. 80% часу більшість з нас проводить на роботі, і важливо, з ким працювати, – від цього залежить результат. Наші працівники – це команда, сім’я.

5. Яка основна цінність вашого бізнесу для жителів Світловодщини?
Ми підтримуємо вітчизняного місцевого товаровиробника. Це важливо, бо дає можливість працювати нашим постачальникам продукції з близьких сіл, а гроші від реалізації залишаються в Україні. Оскільки ми дбаємо про свіжість і якість продукції, то, значить, дбаємо про здоров’я земляків.

Адреси: м.Світловодськ, вул.Героїв України, 8; вул.Героїв України, 104.
Телефон: (097) 540 66 70 (Вікторія Маркусь).
№3. Альона Брижата та колектив її спортивно-розважального комплексу BRAND та більярдного клубу HERALDICПереглянути, оцінити та прокоментувати це відео на YouTube

Спортивно-розважальний комплекс BRAND
Засновниця і керуюча Олена Брижата


BRAND забезпечує різнобічне дозвілля для своїх відвідувачів: найкращий в Україні більярдний клуб Heraldic, ресторан, два контактні бари, нічний клуб Legendario. Також у стінах закладу відбуваються дитячі майстер-класи, концерти, банкети, семінари.

1. Ви родом зі Світловодська?
У Світловодську живу з народження. Це моє рідне місто ось уже протягом пів століття.

2. Як давно ведете підприємницьку діяльність?
Підприємницькою діяльністю займаюся понад 15 років.

3. Що спонукало розпочати власну справу?
Для мене і мого чоловіка Вячеслава Брижатого як для творців – BRAND – це набагато більше, ніж бізнес. Це місія, справа життя, творчість, сімейне ремесло, бажання зробити цей світ кращим. Люди – головна причина любити свою роботу.

4. Чим унікальні ваш колектив та ваш продукт?
Ви колись були закохані? Не тільки в людей? А й у місця, книги, філософію, цінності, смаки? BRANDfamily – саме так ми називаємо нашу команду. Не помилюся, якщо скажу за кожного з працівників закладу, що працювати у нас – в радість. Так, вимоги до стандарту обслуговування гостей високі, але ми працюємо над тим, щоб їм відповідати.

5. Яка основна цінність вашого бізнесу для жителів Світловодщини?
Коли смаки, кольори, аромати, тактильні відчуття, звуки ідеально доповнюють одне одного – це гармонія, заради якої варто відвідати наш заклад і відчути особливість перебування в самому серці міста.

Робота підприємців – суцільна творчість. Тому хочу сказати слова вдячності й підтримки усім, хто причетний до розвитку Світловодська. Знаю, скільки для цього необхідно працювати, але й знаю ціну віддачі: приємні, щасливі емоції, усмішки на обличчях наших гостей.

Адреса: м.Світловодськ, вул.Героїв України, 72.
Телефон: 068 550 0745
№4. Максим Дмитрієв та колектив його компанії "КОМПУТЕРРА"Переглянути, оцінити та прокоментувати це відео на YouTube

ТОВ "Компутерра-Сервіс"
Директор Максим Дмитрієв


Підприємство дбає про інформатизацію, безпеку та енергетичну незалежність жителів Світловодщини. Напрямки діяльності:
- продаж та сервісне обслуговування комп’ютерної техніки;
- встановлення й обслуговування систем відеонагляду;
- проєктування та встановлення сонячних електростанцій під ключ.

1. Ви родом зі Світловодська?
Так, я народився у Світловодську.

2. Як давно ведете підприємницьку діяльність?
Розпочав підприємницьку діяльність у 2004 році.

3. Що спонукало розпочати власну справу?
Вбачав у ній можливість реалізувати себе.

4. Чим унікальні ваш колектив та ваш продукт?
У наших реаліях пропрацювати підприємцем майже 17 років – це вже унікальність. Крім того, в колективі майже немає плинності кадрів: більшість людей працюють понад 10 років. Усі офіційно працевлаштовані – це також важливий фактор.

5. Яка основна цінність вашого бізнесу для жителів Світловодщини?
Від самого початку діяльності ми забезпечуємо комп’ютеризацію міста і навколишніх сіл. Про це свідчить клієнтська база, в якій майже немає підприємств, які б не скористалися послугами "Компутерри". Згодом стали надавати послуги з відеонагляду, а віднедавна працюємо із сонячними батареями. З 2008 року вийшли за межі Світловодської громади і маємо офіс в Кременчуці Полтавської області, де успішно конкуруємо з іншими підприємствами.
Щасливі, що причетні до технічного розвитку громади.

м.Світловодськ, вул.Городоцька, 13
(096) 0-466-466
Пошта: ys@computerra.com.ua

Адреса: м.Кременчук Полтавської області, вул.Шевченка 64.
Телефон: (067) 535-55-28
Пошта: ks@computerra.com.ua
№5. Ірина Гайчук та колектив її піцерії "Пицца Челентано Светловодск"Переглянути, оцінити та прокоментувати це відео на YouTube

ФОП Гайчук: піцерія "Челентано"
Директорка Ірина Гайчук


Від 2 до 10 хвилин на очікування замовлення в залежності від обраної страви у залі піцерії. Діє сервіс доставки їжі за адресою. У меню салати, перші та гарячі страви, піца й паста. Заощадливі акційні пропозиції та оперативне обслуговування. Вичерпний набір, щоб цей заклад став вашим улюбленим.

1. Ви родом зі Світловодська?
Я не корінна світловодчанка. Але саме у Світловодську я зустріла свою долю і залишилася, тож вважаю це місто найріднішим ось уже 33 роки.

2. Як давно ведете підприємницьку діяльність?
Підприємницьку діяльність ми з чоловіком Ігорем розпочали наприкінці 90-х років.

3. Що спонукало розпочати власну справу?
На зламі розпаду СРСР і становлення незалежної України ми не бачили іншої альтернативи для фінансового забезпечення своєї родини.

4. Чим унікальні ваш колектив та ваш продукт?
"Челентано" – це насамперед дружня родина однодумців. А ще ми створюємо не тільки найсмачніші піцу та пасту, а й чудовий настрій. Адже Pizza Celentano – це твоє маленьке свято!

5. Яка основна цінність вашого бізнесу для жителів Світловодщини?
Бачу у відповіді на це питання декілька "по-перше": це й наповнення місцевого бюджету, й укріплення зв’язків між людьми, адже "Челентано" – сімейний ресторан, і провести час у нас завжди приємно. Тому не рідкість побачити мене з чоловіком і наших п’ятьох дітей за одним із столиків нашого закладу.

Адреса: м.Світловодськ, вул.Городоцька, 7.
Телефон: 096 907 03 37
№6. Тетяна Дроздова та колектив її газети "Світловодськ вечірній"Переглянути, оцінити та прокоментувати це відео на YouTube

Тетяна Дроздова, директор ПП РГ "Світловодськ вечірній"

1. Ви родом зі Світловодська?
Світловодськ – це МОЄ місто, бо живу тут з 1966 року… А мої бабуся і прабабуся тут від започаткування міста – переселенці з Новогеоргіївська. Саме до них і приїхали мої батьки 55 років тому.

2. Як давно ведете свою діяльність?
Моя підприємницька діяльність розпочалася 15 років тому зі створенням сайту svetlovodsk.com.ua
Ми надавали інформаційні послуги підприємствам міста, укладали договори, тому реєстрація і сплата податків були виключно необхідними. Потім була перерва, знову робота по найму. А з 2017 року я – директорка приватного підприємства "Редакція газети "Світловодськ вечірній"".

3. Що спонукало розпочати власну справу?
Засновником редакції газети "Світловодськ вечірній" була міська рада, ми залежали від чиновників фінансово, і це накладало певні обмеження на свободу слова. Моїм колегам це здавалося нормальним (щомісяця влада дає гроші!), але мені особисто дуже хотілося незалежності у журналістській роботі. Тому я й пішла. Сама пішла. Щоб створити разом з моїм сином Богданом перше незалежне інтернет-видання "Светловодск". Час показав, що я була права.

4. Чим унікальні ваш колектив та ваш продукт?
Наш колектив – це дійсно унікальне явище. Кожен з нас виконує кілька функцій за невеличку заробітну плату і отримує від цього задоволення. Так було, є і, напевне, буде. Ми об’єднуємо навколо редакції десятки хороших і талановитих людей і за їхньої підтримки завжди випромінюємо оптимізм. Усе буде добре!

5. Яка основна цінність вашої редакції для жителів Світловодщини?
На відміну від інших видань, які належать різним відомим людям, ми пишемо історію Світловодщини без політичного забарвлення, неупереджено і чесно. Колись нашу газету будуть вивчати історики, досліджуючи що і як тут було. Тішимося цим! Докладаємо зусиль, щоб висвітлювати життя міста, району, області у різних його проявах, не опускаємося до дрібних сварок і звинувачень. Історія сама розставить усе по місцях.

Адреса: м.Світловодськ, вул.Героїв України, 14 (приміщення виконкому міської ради, 2 поверх)
Телефони: 097 715 53 58, 05236 73282
Пошта: svechirniy@ukr.netДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Booking.com

Top