Неділя, 13 червня 2021
ТОП-новини Влада

Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської облдержадміністрації Новина з фото

Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської облдержадміністрації
Президент України Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Відповідний указ № 214/2021 Глава держави підписав 27 травня.


Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеною головою ОДА в Офісі Президента та вручив їй службове посвідчення сьогодні, 28 травня.

Президент України побажав Марії Чорній успіху на новій посаді та висловив переконання, що досвід роботи в облдержадміністрації і знання особливостей регіону допоможуть їй реалізувати багатий потенціал Кіровоградщини.

Марія Чорна під час засідання Кабінету Міністрів зазначила, що в складі команди президента працюватиме над програмою "Велике будівництво", займатиметься проблемами охорони здоров’я та сільської медицини, навчатиме територіальні громади працювати в умовах децентралізації.

"Область має всі передумови, щоб стати лідируючою в Україні. Я обіцяю, що докладатиму максимум зусиль, щоб усі проблемні питання ми вирішили оперативно й позитивно", — сказала Марія Чорна.


Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністpів 26 травня пoгoдив пpизначення Маpії Чopнoї на пoсаду гoлoви Кіpoвoгpадськoї oбласнoї деpжавнoї адміністpації.
Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської облдержадміністрації
Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської облдержадміністраціїДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top