Четвер, 28 березня 2024
Спорт

У трійці найкращих

Київський дзюдоїст здобув на Чемпіонаті України І місце. А його переміг світловодець Кирило Веселовський
Чемпіонат серед юнаків 1996-97 років народження, що відбувся у Харкові наприкінці квітня, виявився доволі представницьким – до „північної столиці” з’їхались понад півтисячі найкращих борців з усієї України. Тому і тренер ДЮСШ №2 Рудольф Матвєєв з трьома своїми підопічними аж ніяк не могли зігнорувати це „свято татамі”... Один з них – Кирило Веселовський – перевершив усі сподівання свого наставника. Хлопчина, у своїй ваговій категорії „37 кг”, говорить Матвєєв, провів сім схваток, шість з яких виграв. Головною з яких – була перемога над чемпіоном Києва, який, за сумою балів, здобув І місце. А наш юний дзюдоїст привіз до рідного міста „бронзу”...

Враховуючи здобутки Кирила Веселовського – окрім ІІІ місця на Чемпіонаті Україні, він виборов І місце на цьогорічному чемпіоні області – директор ДЮСШ №2 Ірина Мусієнко та Рудольф Матвєєв звернулися до тутешніх властей з клопотанням якось відзначити хлопця. Ті пішли назустріч і преміювали його путівкою до дитячого табору „Артек”. Щоправда, 30% її вартості довелося сплачувати батькам „бронзового” призера. Кажуть, через кризу, бракує грошей у бюджеті міському.

Віталій АСУЛЕНКО

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.