^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» Новина з фото Новина з відео

Турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи»
Тридцять другий відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо "Меморіал Івана Прищепи" відбувся у місті Дніпрі 27 березня за участю понад двохсот спортсменів з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, а також Світловодська.
^ Реклама ^

Від Світловодської КДЮСШ №1 участь брали Микита Бодюл та Данило Щербина, які тренуються під керівництвом Рудольфа Матвєєва.

Найкращого результату у змаганнях вдалося досягти Данилові Щербині у ваговій категорії 46 кг, він провів 5 сутичок, з них в чотирьох переміг і став бронзовим призером. На шляху до півфіналу Данило провів три бої і переміг трьох бійців з Харкова, Запоріжжя і Дніпра, а за вихід до фіналу програв у рівному бою спортсмену із Запоріжжя. За бронзову нагороду впевнено переміг спортсмена з Покровська Донецької області. У нагороду спортсмен отримав кубок, медаль та цінний подарунок.

Рудольф Матвєєв, Данило Щербина

Микита Бодюл провів чотири бої, з них два виграв і посів VІІ місце з 35 учасників у ваговій категорії 55 кг.

Тренер Рудольф Матвєєв бажає хлопцям подальших успіхів.