Вівторок, 13 квітня 2021
ТОП-новини Спорт

Світловодці повернулися зі змагань у Кременчуці з перемогами Новина з фото

Світловодці повернулися зі змагань у Кременчуці з перемогами
З 19 по 20 березня у Кременчуці Полтавської області на базі спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву проходив турнір з боксу серед юнаків пам’яті дитячого хірурга Олександра Баглаєнка. Участь брали понад 100 спортсменів з Полтави, Миргорода, Горішніх Плавнів, Кременчука, Світловодська.


Від Світловодської КДЮСШ №1 виступав Роман Крайник 2004 року народження у ваговій категорії 60 кг, який тренується під керівництвом Олександра Дорошенка. Спортсмен провів два переможні бої і посів перше місце. Світловодця визнали кращим спортсменом турніру. Був нагороджений грамотою, медаллю і грошовою премією.

Світловодці повернулися зі змагань у Кременчуці з перемогами
Роман Крайник, Олександр Дорошенко

Світловодці повернулися зі змагань у Кременчуці з перемогами


Тренер Олександр Дорошенко дякує за допомогу у поїздці президенту Світловодської федерації боксу Олександрові Покорі та підприємцю Володимирові Петрову.

Від боксерського клуба "Легіон" на змагання прибули чотири вихованці Сергія Царственного — Арсен Жиленко (2013 р.н., 27 кг), Кіріл Верлан (2013 р.н., 24 кг), Максим Стенька (2007 р.н., 30 кг), Данііл Лобода (2009 р.н., 38 кг). Усі легіонівці посіли на змаганнях перші місця, були нагороджені грамотами та медалями.

Світловодці повернулися зі змагань у Кременчуці з перемогами
Сергій Царственний зі своїми вихованцями


Тренер Сергій Царственний дякує за підтримку батькам та тренерському штабу федерації силових видів спорту "Легіон" секції боксу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top