П’ятниця, 19 квітня 2024
ТОП-новини Спорт

Андрій Садовий — двічі золотий призер чемпіонату зі змішаних єдиноборств Новина з фото

Андрій Садовий — двічі золотий призер чемпіонату зі змішаних єдиноборств
21 березня у місті Знам’янці, у спортивному залі ДЮСШ відбувся чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА. Участь у змаганнях узяли спортсмени з Кропивницького, Олександрії, Знам’янки, Світловодська, Олександрівки, Новомиргорода та Горішніх Плавнів Полтавської області. Від Світловодська десять спортсменів від 9 до 17 років представив спортивний клуб "Атлант" (тренер Микола Нейбургер).

Виступали спортсмени у двох розділах — ММА та сабмішн.

Золотим призером на чемпіонаті став світловодець Андрій Садовий в категорії 12-13 років до 65 кг. Андрій виборов два перших місця у двох розділах — ММА та сабмішн.

Андрій Садовий

Призові місця також посіли: Артем Сошнев (до 40 кг, 10-11 років) — друге місце у розділі сабмішн, Анастасія Кравченко (до 65 кг, 16-17 років) — друге місце у розділі сабмішн; Денис Малік (до 60 кг, 16-17 років) — друге місце у розділі сабмішн і третє місце у розділі ММА; Данил Понятенко (до 60 кг, 16-17 років) — два третіх місця в обох розділах; Микита Метошоп (до 65 кг, 16-17 років) став другим у розділі ММА і третім у розділі сабмішн; Максим Гончаров (до 70 кг, 13-14 років) посів два других місця у двох розділах; Марк Пузанов (до 35 кг, 8-9 років) посів третє місце у сабмішн; Владислав Чумічов (до 55 кг, 8-9 років) зайняв друге місце у розділі сабмішн; Матвій Непомящий (до 55 кг, 8-9 років) став третім в розділі сабмішн.

Усі учасники зі Світловодська вперше змагалися на такому рівні. Дебют вдався. Були нагороджені дипломами та медалями.