^ Реклама ^
Спорт

Данило Щербина — бронзовий призер турніру «Київська весна» Новина з фото

Данило Щербина — бронзовий призер турніру «Київська весна»
У Києві 13 березня відбувся традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо "Київська весна" серед юнаків та дівчат 2006-2009 років народження. Участь брали понад тисячу учасників з усієї України, а також гості з Молдови та Голландії. Світловодськ представили вихованці КДЮСШ №1 (тренер Рудольф Матвєєв).
^ Реклама ^

Від Світловодської КДЮСШ №1 було представлено 14 дзюдоїстів, але найкращий результат показав Данило Щербина (в категорії 46 кг). Спортсмен провів шість поєдинків, з яких виграв п’ять і став бронзовим призером. Найпотужніший вихід Данила був з молдовським суперником. За бронзову медаль змагався з київським спортсменом і переміг. Поступився на змаганнях за вихід у фінал одеситу. Переможця нагородили кубком, медаллю, дипломом і цінним подарунком.

За словами тренера Рудольфа Матвєєва, у ваговій категорії Данила було 36 учасників, світловодський спортсмен припустився незначних помилок, над якими треба попрацювати.

Тепер дзюдоїсти готуються відвідати чемпіонат України у Львові, який пройде у травні.