П’ятниця, 26 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Боксери повернулися зі змагань: дванадцять вибороли золото, три — срібло, один — бронзу Новина з фото

18-19 лютого у Кропивницькому відбувся чемпіонат області з боксу та першість ДЮСШ серед молоді, юнаків та юніорів. Участь брали понад сто спортсменів Кіровоградської області та міста Миколаєва. Світловодськ представили одинадцять вихованців від боксерського клубу "Легіон" та вісім боксерів КДЮСШ №1.
^ Реклама ^

Спортсмени Світловодської КДЮСШ №1, які тренуються під керівництвом Олександра Дорошенка, повернулися з такими результатами: п’ятеро вибороли перші місця — Джад Михайловський (60 кг), Артем Пастушенко (42 кг), Денис Рачков (52 кг), Дмитро Селевко (64 кг), Роман Крайник (60 кг); друге місце посіли Данил Павлов (48 кг), Максим Замишляєнко (57 кг), третє — Денис Корякін (52 кг). Тепер спортсмени готуються виступити на чемпіонаті України, який пройде у березні-квітні. Тренер Олександр Дорошенко задоволений результатами вихованців і дякує за підтримку команди Олександрові Покорі.

Легіонівці, які тренуються під керівництвом Сергія Власова, отримали такі результати: семеро посіли перші місця — Семен Мороз (81 кг), Едгар Тельнов (60 кг), Павло Цоуфал (69 кг), Нікіта Власов (52 кг), Богдан Чемерко (44,5 кг), Денис (48 кг) та Дмитро (44,5 кг) Рожки; у фіналі програв і посів друге місце Назар Єрьомін (41,5 кг). Не дійшли до фіналу — Володимир Клочко, Валерій Третяк, Андрій Рожнов. Тепер боксери готуються до змагань у Харкові — 25 лютого, потім на чемпіонат області, зональний чемпіонат України й основний турнір чемпіонату України.

Усі спортсмени повернулися з грамотами та дипломами.