Субота, 27 лютого 2021
ТОП-новини Спорт

Вдруге чемпіонами області з волейболу стали світловодські спортсменки Новина з фото

Вдруге чемпіонами області з волейболу стали світловодські спортсменки
У Кропивницькому 6-7 лютого відбувся відкритий чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 року народження і молодших. На змагання прибули сім команд: Кропивницької, Олександрійської, Світловодської, Онуфріївської, Бобринецької, Долинської та Великосеверинівської об’єднаних територіальних громад.


Команди були поділені на дві підгрупи, в кожній з яких було визначено переможця, який мав право поборотися за звання чемпіона. У фіналі зустрілися команди Світловодської та Олександрійської ОТГ. Команда дівчат Світловодської КДЮСШ №1 "Дніпровські хвилі" не дали жодного шансу суперницям і стали переможницями чемпіонату області. До речі, чемпіонами області світловодські волейболістки стають другий рік поспіль під керівництвом тренерки Ірини Горобець.

За результатами змагань: І місце — Світловодська ОТГ (тренерка Ірина Горобець), ІІ місце — Олександрійська ОТГ (тренер Григорій Вечірко), ІІІ місце — Онуфріївська ОТГ (тренери Євгенія Ісмайілова, Ростислав Кохно).

Тренерка світловодської команди Ірина Горобець прокоментувала виступ своїх спортсменок: "На змаганнях мої вихованки не програли жодної партії. У вирішальній грі із суперниками з Олександрійської ОТГ наші результати у першій партії — 25:23, у другій партії — 25:13. Мої дівчата 2007-2009 року народження, але на чемпіонаті області змогли перемогти старших за себе і фізично сильніших. Недарма я називаю їх зухвалими". Також відзначила подачі в стрибках зв’язуючої Дар’ї Рябкіної, в захисті чудово проявила себе Софія Кошман, в атаці — Каріна Бричко, справилася з функцією капітана команди Вероніка Маляєва. Ефективно використовували технічні прийоми Дар’я Осиченко та Вікторія Черкасова. Достойно зіграла нова спортсменка в команді Анастасія Чеховська.

Від Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" команди були нагороджені дипломами відповідно до зайнятих місць.
Зараз волейболістки готуються до чемпіонату України "Дитяча ліга", що пройде у березні.
Вдруге чемпіонами області з волейболу стали світловодські спортсменки
Вдруге чемпіонами області з волейболу стали світловодські спортсменки
Вдруге чемпіонами області з волейболу стали світловодські спортсменки
Вдруге чемпіонами області з волейболу стали світловодські спортсменкиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top