Субота, 27 лютого 2021
ТОП-новини Влада

Маліцький звільнив Френкеля за порушення Присяги Новина з фото

Маліцький звільнив Френкеля за порушення Присяги
Під прицілом відеокамери, яку тримав у руках депутат міськради Максим Бакуменко, у присутності заступника міського голови Юлії Орлової, Віта Сухенко, начальник відділу кадрів виконкому вручила сьогодні, 8 лютого, розпорядження міського голови Андрія Маліцького Геннадію Френкелю, начальнику управління освіти особисто.


У документі, зокрема, написано:

Звільнити Френкеля Геннадія Юрійовича, начальника управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради з 08 лютого 2021 року, на підставі абзацу 2 частини першої статті 20 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" за порушення Присяги посадової особи місцевого самоврядування.

Ось текст присяги: 

Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно  служити  громаді   та  народові  України, неухильно дотримуватися Конституції  України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки.

Розпорядження підписане 5 лютого 2021 року, враховуючи висновок комісії із службового розслідування, який складено 5 лютого. Засідання цієї комісії відбулося теж 5 лютого. 

Запрошуємо і міського голову Андрія Маліцького також прокоментувати своє розпорядження і викласти на сайті Світловодської міської ради висновки комісії. Слід зазначити, що до цього часу він категорично відмовлявся співпрацювати з редакцією газети "Світловодськ вечірній".
 
Маліцький звільнив Френкеля за порушення ПрисягиМаліцький звільнив Френкеля за порушення ПрисягиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top