Неділя, 17 січня 2021
Реклама

Райони Одеси-де краще купити квартиру Рекламний матеріал

Райони Одеси-де краще купити квартиру

Одеса завжди приваблює жителів інших міст. Гостям подобається м'який клімат, тепле море, непередавана атмосфера Південної Пальміри. Багато хто розглядає Одесу, як місто для купівлі квартири з метою її подальшої здачі в оренду. Ми постаралися розібратися, в якому районі міста краще придбати житло, де буде комфортно жити.


Популярні райони

Найбільшим попитом у покупців користуються квартири, в тих районах, де найбільше новобудов:
  • Київський;
  • Приморський;
  • Малиновський;
  • Суворовський.

Переглянути всі новобудови Одеси можна на Dom Ria. На даний момент в місті понад 130 житлових комплексів, що свідчить про економічну успішність та стрімкий розвиток регіону.

Також популярні квартири на Черемушках - в ще одному районі Одеси. Кожен з цих районів має свої плюси і мінуси, про які читайте нижче.

Київський район

Даний район часто називають селище Таїрова. Забудова в цьому районі в основному відбувається по Фонтанській вулиці, Люстдорфській дорозі. Район знаходиться в стороні від центру міста, однак завдяки продуманій транспортній розв'язці до центральної частини Одеси можна дістатися кількома маршрутами. В середньому дорога займає не більше 20-30 хвилин. Більш того, Київський район знаходиться поруч з Приморським і Малиновським районами – дістатися до них також не складе труднощів.

Відстань до моря приблизно 2 кілометри. У цьому районі є хороший парк для відпочинку. Мінусом можна вважати майже повна відсутність пішохідних вулиць.

Приморський район

Вважається престижним районом для проживання і здачі квартир в оренду. Вартість квартир біля моря може бути на 30-50% дорожче, ніж в інших частинах міста. У цій частині багато парків і скверів для прогулянок з дітьми. Однак висока щільність забудови негативно позначається на екології.

Перевагою району можна вважати близькість не тільки до моря, але і до центру міста. Саме тут розташовані університети та офіси компаній, тому якщо вам потрібно їх відвідувати, ви можете заощадити на транспорті, живучи тут.

Малинівський район

Даний район не має виходу до моря, зате звідси близько до центру. Всього за 10-15 хвилин ви будете там. Тут новобудовами замінюють старе житло, а також територію колишніх промислових підприємств. Інфраструктура в Малиновському районі розвинена досить добре, ціни на житло середні за мірками Одеси.

Суворовський район

Непоганий район з хорошою екологією і невисокими цінами на житло. Тут є все необхідне для комфортного життя – супермаркети на будь-який смак, ринки, лікарні, парки та пішохідні вулиці. Є торгові центри, супермаркети. Також в цьому районі багато шкіл-відмінний варіант для сімей з дітьми. Мабуть, єдиний мінус-віддаленість від центру.

Черемушки

Райони Одеси-де краще купити квартиру

Купити квартиру в Одесі в районі Черемушки можна як в новобудові, так і на ринку вторинного житла. Хоча вибір первинки тут поки не дуже великий, забудовники активно розгортають свою діяльність, пропонуючи потенційним покупцям Доступне житло. Даний район зручний для тихого сімейного життя – тут багато дитячих садків і шкіл, розвинена інфраструктура. Також звідси можна дістатися до центру приблизно за 15-20 хвилин.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top