Неділя, 17 січня 2021
Реклама

Як вибрати надійний грудний імплант? Рекламний матеріал

Як вибрати надійний грудний імплант?
Кращі кутюр'є світу намагалися прищепити суспільству моду на андрогінних моделей з плоскими грудьми. Не вийшло. У київській клініці Оксфорд Медікал одна з найпопулярніших послуг пластичної хірургії — збільшення грудей ціни на процедуру багато в чому залежать від вибору імпланта.


Форма. Виробники пропонують імпланти куполовидні, анатомічні, анатомічні з круглим, укороченим і довгастим підставою і овальні ергономічні. Кожна модель відрізняється розміром і висотою профілю — від низького до екстра високого.

Як вибрати надійний грудний імплант?

Вибір форми та розмір імпланта залежать від особливостей фігури і форми грудей пацієнтки. Завдання лікаря — створити гармонійні форми з максимальною симетрією.

Вміст. Наповнені фізрозчином оболонки в наші дні — моветон. В якості наповнювача ендопротеза використовуються силікатні, силіконові, гідрогелеві і високотехнологічні біосумісні когезивних матеріали. Імпланти преміум-класу виготовляють з когезивних гелю, безпечного до Биосреда людини і стійкого до ударів.

Матеріал оболонки. Гладкі імпланти поступово витісняються текстурованими поверхнями. Шорстка структура протеза забезпечує кращу сцепляемость з тканинами грудей. Текстурований імплант приживається швидше і не схильний до міграції.

Бренд. Клініка Оксфорд Медікал застосовує в роботі імпланти кращих світових брендів, які пройшли клінічні випробування і міжнародну сертифікацію безпеки.

Німецька компанія POLYTECH — лідер ринку ендопротезів:
  • в асортименті більше 2000 силіконових імплантів — грудних, тестикулярної, для сідниць і стегон;
  • грудні імпланти відносяться до III класу медичних виробів, проходять десятки клінічних випробувань;
  • ендопротези компанії стійкі до ударів;
  • імпланти наповнені soft touch, середньо- і висококогезівним гелем, що дозволяє вмісту імпланта не розтікатися;
  • гель з меморі-ефектом, імплант швидко відновлює форму після стиснення;
  • компанія дає довічну гарантію на свою продукцію.

Компанії належить право виготовлення суперлегкого ендопротеза В-lite. Він на 30% легше аналогів: замість звичайного гелю внутрішня оболонка з силікону вміщує боросилікатні мікросфери в гелеобразной формі. Імплант вкритий мікрополіуретановой оболонкою Microthane, яка мінімізує ризики капсулярною контрактури.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top