Субота, 28 листопада 2020
Корисна інформація

Ефективний функціонал SmartTender для замовників та учасників закупівель

Ефективний функціонал SmartTender для замовників та учасників закупівель
Перший крок до розвитку приватного бізнесу – рішення взяти участь в державному або комерційному тендері на поставку великої партії товару або відкриття вітрини на Prozorro.Маркет. Електронний майданчик SmartTender https://smarttender.biz/publichni-zakupivli-prozorro/ – оптимальний вибір для замовників та учасників торгів, незалежно від обсягів закупівлі.


Один акаунт дає доступ до всієї системи Prozorro

Клієнти SmartTender часто не підозрюють, що Прозоро.Закупівлі, Продажі та Маркет – окремі системи, які функціонують автономно. SmartTender забезпечує вільний доступ до всієї мережі Prozorro за допомогою простого інтерфейсу одного акаунту.

З одного акаунту клієнт може одночасно:
  • бути замовником комерційного тендеру на поставку обладнання;
  • брати участь в аукціоні на оренду вільних складів Укрпошти;
  • знижувати ціну у державному тендері на будівельні роботи;
  • продавати дрібні партії запчастин на Прозорро.Маркеті;
  • сплачувати гарантійний внесок для участі в приватизаційному аукціоні;
  • підписувати акт виконаних послуг із держпідприємством за підсумками попереднього тендеру.

Електронний документообіг

Ефективний функціонал SmartTender для замовників та учасників закупівель

SmartTender постійно підвищує ефективність роботи своєї системи. Інтеграція системи електронного документообігу SmartSign суттєво скорочує час на підписання договорів, актів виконаних послуг та накладних за підсумками закупівель.

Додаткові сервіси для учасників

SmartTender постійно аналізує попит клієнтів на нові послуги. Завдяки прямим договорам з банками учасники державних закупівель мають можливість отримати банківську гарантію в святкові та вихідні дні.

Академія торгів

Ефективна багатофункціональна система спрощує процес навчання роботі в Prozorro працівників місцевих органів самоврядування, державних установ, комунальних підприємств, комерційних структур та приватних осіб.

Покрокові інструкції, відео навчання, переліки документів дозволяють не порушувати вимоги законодавства. Академія проводить вебінари з актуальних питань та допомагає освоїти електронні закупівлі – звичайні, допорогові та комерційні.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top