Субота, 28 листопада 2020
ТОП-новини Події

Усі 6 котелень СП ТОВ «Світловодськпобут» у роботі, — Довжук Новина з фото

Усі 6 котелень СП ТОВ «Світловодськпобут» у роботі, — Довжук
Централізованим опаленням забезпечено 151 житловий будинок у Світловодську.


Як повідомила директор департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук, із 10 жовтня в області подається теплоносій автономними котельнями для закладів соціальної сфери. З 22 жовтня котельні теплогенеруючих підприємств області подають тепло всім категоріям споживачів. Наразі працюють 389 котелень із 397, що становить 98%.

"Опалюється 180 загальноосвітніх закладів із 310, 273 із 328 дошкільних навчальних закладів, 33 із 44 лікарень, усі 12 інтернатних закладів системи соціального захисту населення", — уточнила Ольга Довжук.


Директор департаменту житлово-комунального господарства розповіла, що триває опалення житлового фонду у м. Світловодськ та в смт Власівці. Наразі всі 6 котелень СП ТОВ "Світловодськпобут" у роботі. Централізованим опаленням забезпечено 151 житловий будинок.

З 1 листопада запрацювали котельні у м. Кропивницькому та смт Нове. Наразі опаленням забезпечено 343 житлові будинки, з яких 282 будинки комунальної власності. У смт Новому забезпечено опаленням 27 житлових будинків із 30.

"Внаслідок пориву, відключено котельну "Центральна" у м. Кропивницькому, зараз тривають ремонтні роботи. Ситуація стабілізується до кінця тижня", — додала Ольга Довжук.


Олександрія – поки єдине місто, де ще не розпочався опалювальний сезон.

За інформацією Олександрійської міської ради, завтра збирається позачергова сесія, аби врегулювати питання із "Кіровоградгазом" і розпочати подачу тепла.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top