Субота, 26 вересня 2020
ТОП-новини Відео Влада

Уряд не рекомендуватиме кандидатуру Валерія Міщенка на посаду голови Кіровоградської ОДА Новина з фото Новина з відео

Уряд не рекомендуватиме кандидатуру Валерія Міщенка на посаду голови Кіровоградської ОДА
"Таке рішення ми ухвалили після заслуховування кандидата Міщенка на засіданні Кабінету міністрів", — пише у телеграмі Олег Немчінов, Міністр Кабінету міністрів України.


"Репутація глав ОДА має бути кристально чистою та мати підтримку у своєму регіоні. Ми врахували думку як простих громадян, так і бізнесу. Більше того, є інформація, що у кандидата існує конфлікт інтересів, оскільки він є власником бізнесу.

Отримавши всю інформацію, члени Кабінету Міністрів дійшли висновку не рекомендувати Валерія Міщенка до призначення на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

При затвердженні голів ОДА ми найперше враховуємо думку жителів регіону. Це правильна практика, і вона буде продовжена!"


Зауважимо, 6 серпня Кабінет міністрів погодив призначення Валерія Міщенка на посаду голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.Нагадаємо, 25 червня Кабінет міністрів погодив відставку Андрія Балоня з посади голови Кіровоградської обласної держадміністрації. Того ж дня Балоня та посадовця цієї ж ОДА зловили на вимаганні 1,8 мільйона гривень. 26 червня президент Володимир Зеленський відправив Андрія Балоня у відставку.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top