Неділя, 09 серпня 2020
ТОП-новини Освіта

2 х 200 = результати ЗНО Миколи Коломійця Новина з фото

2 х 200 = результати ЗНО Миколи Коломійця
Микола Коломієць, колишній учень Світловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, випускник комунального закладу "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради" (м.Кропивницький), слухач Кропивницької Малої академії наук учнівської молоді продемонстрував блискучі знання з точних дисциплін і зараз обирає виш для здобуття вищої освіти.


Ми привітали маму Миколи — Наталію Коломієць з високими результатами зовнішнього незалежного оцінювання з математики і фізики, які здобув її син, і запитали, що передувало успіху та як випускник реалізуватиме свої знання у найближчому майбутньому.

— До 9 класу Микола навчався у Світловодській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2. Математичні здібності проявляв з дитинства, мабуть, це від тата. Фізику ж слід було підтягувати, у чому допомогла викладачка Інна Герасименко, — розповідає Наталія Миколаївна. — Після закінчення 9 класу вступив у ліцей, про якість навчання у якому ми чули багато позитивних відгуків. Для вступу до нього діти проходять відбір, тому вони мотивовані вчитися, а знання їм дають сильні педагоги. У 10 та 11 класах Микола був призером обласного етапу олімпіади з фізики та астрономії.

Навчався й у Малій академії наук учнівської молоді. Є переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції "Аерофізика та космічні дослідження". У 2019 році посів ІІ місце в ІІІ етапі цього ж конкурсу. Того ж року брав участь у роботі наукової школи для школярів на базі Європейської організації ядерних досліджень "ЦЕРН" поблизу Женеви, що серед іншого відома найбільшим у світі прискорювачем елементарних частинок — Великим адронним колайдером. У 2020 році посів І місце в ІІ етапі конкурсу робіт учнів-членів МАНУМ з темою "Моніторинг пилового забруднення атмосфери, в якій експлуатується авіаційний газотурбінний двигун".

Поїздка в Швейцарію його надзвичайно вразила, після неї син зрозумів, що своїм навчанням, своєю діяльністю він може досягати висот у житті.

2 х 200 = результати ЗНО Миколи Коломійця

До ЗНО старанно готувався, впевненість у своїх силах відчував. Звісно, 200 балів не було єдиною метою, бо на їх здобуття може вплинути хвилювання чи стрес або інші чинники. Але все склалося для отримання саме максимального балу.

Микола виключно математичного складу розуму, з інших предметів має хороші результати, але не відмінник. Хоча досягнень він має більше з фізики, та все ж він більше математик. Математика — це його захоплення. Між іншим він може сказати: "Мамо, а хочеш я тобі доведу, що сума усіх чисел дорівнює…", на що мені залишається з гумором відповісти: "Дякую, я тобі вірю на слово".

Від такої уваги до своєї персони, коли інформація про його "2х200" з’явилася у багатьох засобах масової інформації та на сторінках соцмереж, син в шоці, адже він надзвичайно скромний, навіть сказав, що якби знав про такий розголос, то свідомо б допустив якусь помилку. Звісно, усі близькі раді таким високим результатам, радіють успіхам і викладачі ліцею.

З вишем ми ще не визначилися, саме триває період обговорень, бо у нас, батьків, одне бачення, а в нього — інше.

2 х 200 = результати ЗНО Миколи КоломійцяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top