Середа, 15 липня 2020
ТОП-новини Влада

Валентина Козярчука звільнили з роботи правомірно — вирішив адміністративний суд Новина з фото

Валентина Козярчука звільнили з роботи правомірно — вирішив адміністративний суд
У задоволенні адміністративного позову Валентина Козярчука до Світловодської міської ради, секретаря Юрія Сапянова, виконкому міськради про визнання протиправними та скасування рішень, поновлення на посаді — відмовити повністю.


Таке рішення ухвалив Кіровоградський окружний адміністративний суд 19 червня 2020 року. Суть рішення викладена у вступній та резулятивній частині, яка була проголошена і видана як позивачу, так і відповідачам. Зважаючи на великий обсяг роботи, рішення у повному обсязі буде складено до 30 червня. Потім у 30-денний термін позивач може його оскаржити у Третьому апеляційному адміністративному суді.

Нагадаємо, що після того, як повноваження міського голови були достроково припинені за рішенням сесії №1819 від 19 листопада 2019 року, секретар міськради Юрій Сапянов, на якого за законом покладаються обов’язки міського голови, підписав розпорядження про звільнення працівника і повідомив його листом. Валентин Козярчук звернувся до суду з позовом до міської ради про скасування рішення і розпорядження. Тому суд залучив і Сапянова у якості співвідповідача. Пізніше і виконком міської ради теж став співвідповідачем за клопотанням позивача.

"Загалом відбулося 3 засідання суду: одне підготовче і два по суті. У п’ятницю, 19 червня суд ухвалив рішення не на користь Козярчука. Йому відмовлено повністю", — коментує подію нашому виданню Юрій Сапянов. — Хоча, слід відзначити, що його адвокат ретельно підготувався. З таким противником цікаво позмагатися. Я теж підготував свої аргументи. Одним із вагомих, на мій погляд, було самоусунення міського голови від виконання своїх обов’язків на 28-й сесії міської ради 9 грудня 2016 року, що підтвердив навіть Верховний суд. Ще одним — визнання незадовільною роботи міського голови рішенням сесії міськради, яке він не оскаржував у суді, значить визнав правомірним. Суддя Петренко О.С. дуже прискіпливо розбиралася у деталях розгляду питання про дострокове припинення повноважень міського голови на сесії. Свідком виступив депутат Анатолій Кучугурний, який, відповідаючи на запитання судді, намагався відтворити перебіг подій під час голосування за це рішення на сесії. Відхилень від регламенту чи, тим більше, протиправних дій з боку головуючого суддя не знайшла і цілком закономірно ухвалила рішення — відмовити Козярчуку повністю".


Валентина Козярчука звільнили з роботи правомірно — вирішив адміністративний судДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top