Понеділок, 25 травня 2020
Корисна інформація

Конструктори LEGO: знайомимось з перевагами

Конструктори LEGO: знайомимось з перевагами

Іграшка – це особлива приналежність, яка дозволяє малюку адаптуватися в певних реаліях навколишнього світу. Одним з найпопулярніших ігрових варіантів на протязі вже багатьох десятиліть є конструктор LEGO. Справжній успіх до цього бренду прийшов ще в 1958 році, коли був представлений варіант з фірмовими цеглинками.Популярність пропонованих наборів пояснюється цілою низкою чинників:

  • Довговічність. Кожен елемент розрахований на десятки тисяч з'єднань й роз'єднань. Це дозволяє використовувати будь-який варіант протягом тривалого періоду.
  • Різноманітна колекція. Каталог складається з різнопланових лінійок з особливою тематикою. Практично щороку ці серії значно оновлюються.
  • Універсальність. Елементи одного набору можна поєднувати з деталями з інших комплектів.
  • Широка тематика й доступність сюжетів. Теми пропонуються найрізноманітніші. За основу беруться сюжети мультфільмів, аніме, комп'ютерних ігор, фільмів. Виробник намагається максимально точно відтворити екранних прототипів, деталі обстави, транспорт. Але в окремих випадках автори відступають від екранних сюжетів з метою зробити їх більш доступними й цікавими. Важливо викликати у дитини бажання втілити в реальність зображення, яке він бачить в керівництві для збірки.
  • Особливості комплектації. В рамках однієї серії дітям можуть запропонувати зібрати об'єкти різноманітної спрямованості, наприклад, транспортні засоби, пожежна частина, магазини, ресторани, кафе, дитячі майданчики, спортивні споруди. До складу наборів входять ігрові фігурки з різним рівнем рухливості. Кожен персонаж має свою історію, звички, захоплення. Це дозволяє зібрані варіанти надалі використовувати для ігор, сюжети яких можуть бути придумані самою дитиною, запропоновані дорослими або засновані на тематиці даного набору LEGO.
  • Велика цільова аудиторія. Зазвичай виробники конструкторів вважають своєю основною аудиторією хлопчиків 3-9 років. У колекції цього бренду є варіанти, зі збіркою яких можуть впоратися малюки 1,5-2 років. Пропонуються набори з великою кількістю елементів, які здатні на тривалий час зайняти підлітка, а також є моделі спеціально для дівчаток.
  • Користь. Корисні можливості конструювання добре відомі. Але буває так, що дитина відчуває труднощі з суміщенням різних елементів. Відсутність можливості надійно з'єднувати запропоновані деталі може стати приводом для розвитку невпевненості в собі й розчарування. З комплектами LEGO такого не буває. Всі елементи легко поєднуються, тому юний будівельник буде зосереджений на тому, як втілити зображення, а не витрачати час на підгонку різних елементів. Результатом такої гри є формування уважності й цілеспрямованості, вироблення правильної координації та вміння діяти в рамках встановлених правил.

Вікові рекомендації

Перше, на що дорослим потрібно звернути увагу перед покупкою, це вікові рекомендації виробника. Цей показник передає складність збирання, тому пропоноване завдання буде дитині цілком під силу, тому вона зможе впоратися з ним, доклавши певних зусиль. 

 

Розглянемо особливості окремих серій, які призначені для різної вікової аудиторії:

  • DUPLO (1,5-6 років). Лінійка випускається з середини 70-х. Спочатку це були різні ігрові фігурки, потім транспортні засоби, залізниця на батарейках, герої діснеївських мультфільмів. Основне завдання полягає в тому, щоб навчити малюка порівнювати предмети за розміром і формою, а також розпізнавати тварин, рослини, окремі види транспорту.
  • Star Wars (2-14 років). Серія створена за мотивами "Зоряних війн" і випускається з 1999 року. Розрахована на тих, хто цікавиться космосом, фантастикою, пригодами. Складається більш ніж зі ста різних одиниць бойової техніки.
  • Architecture (від 12 років). Призначена для відтворення в міні-версіях головні визначні пам'ятки найбільших міст світу, а також шедеври архітектури. Розширює кругозір, розвиває естетичний смак і дає можливість підлітку проявити свої творчі здібності.

 

Конструктор LEGO – це захоплива гра, яка об'єднує корисні для розвитку можливості, безліч нових вражень і позитивних емоцій.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top