Понеділок, 30 березня 2020
Спорт

Світловодські боксери здобули путівку на чемпіонат України Новина з фото

Світловодські боксери здобули путівку на чемпіонат України
З 24 до 28 лютого включно у місті Дніпрі пройшов регіональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження. Кіровоградську область представляли три вихованці Світловодської КДЮСШ №1 тренера Олександра Дорошенка.


За результатами змагань у категорії 57 кг Джад Михайловський посів І місце, у категорії 40 кг Марк Медяник посів ІІ місце. Участь у змаганнях брав також Максим Замишляєнко в категорії 50 кг, який за роздільним рішенням суддів програв у першому бою місцевому боксеру.

Усім трьом спортсменам КДЮСШ №1 вдалося вибороти путівку на чемпіонат України, який відбудеться у місті Затоці Одеської області з 23 до 30 березня включно.

Тренер Олександр Дорошенко розповів:

"Щоб потрапити на чемпіонат України з боксу, треба було посісти перше або друге місце в регіональному чемпіонаті, тому Джад і Марк були зараховані автоматично за результатами регіонального чемпіонату. Колегіальне рішення суддів зарахувало у збірну області і Максима. Основна мета усіх трьох спортсменів — потрапити у збірну — досягнута".


Тренер подякував за допомогу в організації поїздки Олегу Пишному, Олександру Покорі та Олегу Медянику.

Світловодські боксери здобули путівку на чемпіонат УкраїниДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top