Понеділок, 30 березня 2020
Спорт

У Світловодську відбувся ІІІ тур чемпіонату України «Дитяча ліга» Новина з фото

У Світловодську відбувся ІІІ тур чемпіонату України «Дитяча ліга»
У Світловодському спорткомплексі імені Анатолія Тузовського 22 та 23 лютого відбувся ІІІ тур чемпіонату України "Дитяча ліга" з волейболу серед дівчат 2007 року народження та молодших.


За результатами змагань І місце посіли волейболістки ДЮСШ м.Прилуки (8 очок, тренери команд Микола Васенко, Ігор Государенко); ІІ місце —ДЮСШ "Чернігів" (7 очок, тренерка Ірина Єрмоленко); ІІІ місце — КДЮСШ №1 "Дніпровські хвилі" м.Світловодськ (3 очки, тренерка Ірина Горобець), ІV місце — КДЮСШ №1 м.Черкаси (тренерка Тетяна Новгородченко).

Технічний делегат федерації волейболу України, арбітр національної категорії м.Нікополя Дніпропетровської області Валерій Бенько оцінив високий професійний рівень організації туру у Світловодську і дав пораду світловодській команді:

"Усі учасниці боролися відчайдушно, було дуже емоційно, але волейболістки — господарки залу — мають малу ігрову практику, для кращого результату раджу їм брати участь у змаганнях різного рангу. Велика подяка за організацію змагань Геннадію Мельнику, який є фанатом волейболу і допомагає розвивати цей вид спорту у місті".
У Світловодську відбувся ІІІ тур чемпіонату України «Дитяча ліга»
У Світловодську відбувся ІІІ тур чемпіонату України «Дитяча ліга»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top