Понеділок, 30 березня 2020
Спорт

Ярослав Бережний — бронзовий призер турніру з дзюдо Новина з фото

Ярослав Бережний — бронзовий призер турніру з дзюдо
22 та 23 лютого на всеукраїнському турнірі з дзюдо "Київська весна", який вже став міжнародним, участь брали близько 966 учасників — з різних куточків України та гості — з Литви, Голландії, Швеції, Румунії, Білорусі, Молдови. Світловодськ представили п’ять вихованців КДЮСШ №1, які тренуються під керівництвом Рудольфа Матвєєва.


Найбільшого успіху досяг світловодський дзюдоїст 2005 року народження Ярослав Бережний у ваговій категорії 55 кг, в якій змагалися 52 спортсмени. Світловодець став бронзовим призером змагань: провів шість боїв, з яких лише один програв київському дзюдоїсту. Був нагороджений медаллю, дипломом, кубком та призами. Нікіта Агейченко 2005 року народження у категорії 60 кг, в якій змагалися 54 спортсмени, провів чотири переможні бої і вже у півфіналі та у боротьбі за бронзову медаль поступився спортсменам з Житомира та Білорусі. Посів п’яте місце.

"Цей турнір став генеральною репетицією перед чемпіонатом України, який відбудеться на початку квітня у Харкові", — додав тренер Рудольф Матвєєв.
Ярослав Бережний — бронзовий призер турніру з дзюдо
Ярослав Бережний — бронзовий призер турніру з дзюдоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top