Вівторок, 07 квітня 2020
ТОП-новини Відео Влада

У Власівці може з'явитись об'їзна дорога Новина з фото Новина з відео

У Власівці може з'явитись об'їзна дорога
Очільник Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балоньпровів виїзну нараду в селищі Власівка Світловодського району, під час якої обговорив можливості будівництва об'їзної дороги поряд із населеним пунктом.


Інспектування відбулось сьогодні, 18 лютого, під час робочої поїздки Андрія Балоня на Світловодщину.

Як відзначив очільник Кіровоградщини, мешканці Власівки поскаржились йому на транспортну проблему під час його минулого візиту в селище.

"Ми проаналізували ситуацію й з'ясували, що деякі суб'єкти господарювання дійсно порушують правила дорожнього руху і транспортують сировину або продукцію із підприємств через житлові сектори. Паралельно вулицями селища проходять інші великовагові транзитні вантажівки, у зв'язку з чим руйнується асфальтне покриття доріг", — прокоментував Андрій Балонь.


Транспортна проблема може вирішитись шляхом будівництва об'їзної дороги на території захисної дамби, що проходить на межі Власівки та Кременчуцького району.

"Проблема має бути усунена настільки швидко, наскільки це можливо. Пропоную розпочинати роботу. Виготовлення проєктно-кошторисної документації має взяти на себе місцева влада. Натомість моє завдання — знайти фінансовий ресурс, щоб збудувати об'їзну дорогу", — резюмував Андрій Балонь під час виїзної наради.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top