Середа, 15 липня 2020
Віталій Асауленко ТОП-новини Відео Влада

Можливо, у світловодських депутатів карантин? Новина з фото Новина з відео

Можливо, у світловодських депутатів карантин?
Так чи інакше, чергова 82-а сесія міськради, запланована на 18 лютого, не відбулася.


Причина тривіальна — брак кворуму: зареєструвалося 11 депутатів. Зате людей з вулиці було чимало. У тому числі, чимало прийшло й АТОвців, яким далеко не до вподоби тяганина з призначеною їм землею під гаражі. А обранці не йдуть і не йдуть.

Можливо, у світловодських депутатів карантин?
Фото: Громадський рух "Стаття 5"


Щоб недаремно витрачати час, секретар ради Юрій Сапянов зачитав листа від обуреної громадськості, якого вони направили як на міськраду, так і на Верховну Раду України. Лист сповнений обуренням через плани ОКВП "Дніпро-Кіровоград" встановити на кожен будинок по комерційному приладу обліку водопостачання і у разі невідповідності його показників з показниками квартирних лічильників — різницю "розкидати" на всі квартири конкретного будинку.

Коли година, відведена на очікування кворуму, добігала кінця, слово попросив гість із Кременчука — Володимир Барахтянський, директор торгового дому "Комунальна техніка", до якого дійшла інформація про те, що у Світловодську оголошено тендер на придбання сміттєвозу з кошторисом у 2,7 млн грн. Тож він, користуючись нагодою, пропонує придбати у його торговельному домі таку ж техніку безпосередньо від виробника за 2,2 млн грн, тобто зекономити 500 тис. грн. Плюс встановлення на сміттєвоз додаткового гідравлічного обладнання (відвал) і ця сума збільшиться максимально на 150 тис. Тобто при потребі міста у двох таких машинах, економія складе 700 тис. грн.

Сапянов порадив підприємцю зареєструвати свою пропозицію у загальному відділі виконкому. І наостанок повідомив, що скликати сесію варто у п’ятницю, 21 лютого.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top