П’ятниця, 29 березня 2024
Спорт

Іван Задніпрянець та Денис Кравченко — бронзові призери у Києві Новина з фото

Іван Задніпрянець та Денис Кравченко — бронзові призери у Києві
8 лютого на легкоатлетичному манежі у місті Києві відбувся традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат "Кубок школи спорту". Змагалися 1000 учасників 2008-2010 років народження з усієї України та гості з Білорусі. Приєдналися до змагань і світловодські дзюдоїсти КДЮСШ №1 разом з тренером Рудольфом Матвєєвим.

Іван Задніпрянець (12 років, 46 кг) перші два бої переміг, у третьому бою поступився киянину. У боротьбі за бронзову медаль впевнено переміг бійця із Запоріжжя.

Денис Кравченко (10 років, 42 кг) також змагався за бронзову медаль і зміг перемогти у фіналі київського спортсмена.

Обидва світловодці отримали бронзові медалі, дипломи та цінні подарунки з рук досвідченого дзюдоїста — заслуженого майстра спорту України, дворазового призера Олімпійських ігор з дзюдо Романа Гнатюка.