Четвер, 27 лютого 2020
ТОП-новини Відео Спорт

Світловодські ветерани футзалу 50+ на чемпіонаті України Новина з фото Новина з відео

Світловодські ветерани футзалу 50+ на чемпіонаті України
Вдруге ветерани світловодського футзалу стартували в регулярному чемпіонаті України 50+.


Команда "Лабіринт" під керівництвом та патронатом Владислава Терещенка виступила на першому етапі змагань у Полтаві 31 січня – 1 лютого суперниками були досвідчені колективи зі Львова, Південноукраїнська, Новоград-Волинського, Нової Каховки.

У перший день стартували з нічиєї з ТВД (Львів) 1:1 і програли "Авангарду" (Новоград-Волинський), а 1-4 лютого,в другий день турніру, перемогли "Тинь" (Південноукраїнськ) 1:0 і поступилися 1:4 "Енергії" (Нова Каховка).

Загалом можна вважати старт досить вдалим, враховуючи хронічну проблему з недоукомплектованністю кваліфікованими виконавцями. Кілька гравців не змогли приєднатися до команди в останній момент. Втома не дала можливості на належному рівні проводити дві зустрічі в один день. У перший іграх дня був позитивний результат, а на другу зустріч сил вже не залишалося, як наслідок — поразка. Тому, проаналізувавши, зробили висновки і будемо намагатися внести корективи в підготовку і комплектування команди на наступні два етапи чемпіонату.

Щира подяка спортсменам, які гідно представили Світловодщину на найвищому футзальному ветеранському форумі України. Очільнику команди і найкращому гравцеві Владиславові Терещенку, Анатолію Сербіну, Сергію Макогону, Ігорю Нотаріусу, Юрію Заніздрі, Андрію Лукьянову, Андрію Лазареву, Михайлу Штиволі.

Бажаємо подальших спортивних і життєвих успіхів, здоров’я і наснаги!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top