Субота, 04 квітня 2020
ТОП-новини Корисна інформація

18 новонароджених, у тому числі 1 двійня, на Світловодщині у листопаді Новина з фото

18 новонароджених, у тому числі 1 двійня, на Світловодщині у листопаді
Світловодський міськрайонний відділ ДРАЦС надає відомості про державну реєстрацію новонароджених у листопаді місяці 2019 року.


У місті Світловодську народилися: Жабко Дамір, Васильєва Марія, Васильєв Данило, Стеценко Віктор, Батіг Соломія, Панченко Максим, Мосіна Марія, Коковін Максим, Сабінін Артур, Поплавська Поліна, Дементєєв Іван, Волощук Максим, Мініч Поліна, Сушко Михайло, Титар Тимофій, Ніколаєнко Єва.

Світловодський район поповнився такими новонародженими: Колтунова Мирослава (с. Нагірне), Калініченко Марк (с.Павлівка).

Через запроваджений Мінюстом сервіс безпосередньо у пологовому відділенні Світловодської ЦРЛ протягом листопада батькам було видано 11 свідоцтв про народження дітей.

Кількість складених актових записів цивільного стану за листопад місяць 2019 року: народження – 18, смерть – 89 (50 – місто, 12 – Власівка, 27– Світловодський район); шлюби – 22 (19 – місто, 1– Власівка, 2– Світловодський район), розірвання шлюбів – 4 та проставлено 16 відміток про розірвання шлюбу на підставі рішень суду, 3 зміни імені, 1 поновлений про смерть та 1 про шлюб, та прийнято 4 заяви на проставлення апостиля на документах, що використовуються за межами України.

Світловодський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Кіровоградській областіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top