Четвер, 22 жовтня 2020
Добрі справи

У Світловодську відбулася акція «Мій тато захищає Україну» Новина з фото

У Світловодську відбулася акція «Мій тато захищає Україну»
У Світловодському міському Палаці культури для дітей, батьки яких брали чи беруть участь в ООС на Сході України, вдруге провели акцію "Мій тато захищає Україну". І хоч цього разу дітей було значно менше ніж минулого, це не завадило весело розважатися присутнім.


У програму для дітей від керівниці народного аматорського театру "Амбіція" Наталії Сандрак увійшла екскурсія міським Палацом культури та знайомство малечі з вокальними ансамблями "Явір" та "Голубка", які подарували дітям у своєму виконанні українську пісню. Керівник колективу "Голубка" Василь Кузьменко запросив охочих вчитися грати на баяні чи гітарі.

Керівниця театрального колективу "Дивосвіт" Марина Салабутіна разом з учасниками колективу — Інною Лінець, Ксенією Говорун, Марією Табонченко, Іваном Рибачуком провели дітям вечірку у морському стилі та розважальну програму з конкурсами й танцями.

Наостанок дітей пригостили солодощами, які придбали за кошти, зібрані на концерті до Дня Незалежності України на Бульварному узвозі.

У Світловодську відбулася акція «Мій тато захищає Україну»

Відвідувачка заходу Людмила Кричевська з дев’ятирічною онукою Анею розповіла, що вперше прийшла на цей захід, і вдячна усім, хто піклується про дітей захисників:

"Тато Ані — Денис Кричевський — це мій син. Йому 28 років, повернувся із зони АТО, де перебував пів року. Донька ледь дочекалася цієї щасливої миті. Звісно, ніяких подробиць не розповідаємо Ані, хочемо вберегти від зайвих думок і сліз".


Оскільки багато дітей не змогли відвідати свято того дня, організатори планують провести цю акцію ще раз. Про це буде повідомлено на сторінках нашого видання.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top