Середа, 15 липня 2020
Влада

Для припинення повноважень міського голови не вистачило двох голосів Новина з фото Новина з відео

Для припинення повноважень міського голови не вистачило двох голосів
Шістдесят дев’ята сесія сесія Світловодської міської ради сьомого скликання розпочалася 23 липня о 10:00. У залі не було де яблуку впасти! Громадських активістів прийшло так багато, що 29 депутатам не вистачило місць. Врешті, розібралися зі стільцями і розпочали пленарне засідання.


Головував на сесії секретар ради Юрій Сапянов, який повідомив, що бачив міського голову Валентина Козярчука у понеділок. Козярчук повідомив, що продовжує лікуватися, тож сесію доручив провести секретарю.

Депутати додали до порядку денного кілька проектів рішень та зробили перестановку у черговості питань.

Першим розглянули Звернення до Президента України (автором проекту був Олександр Молчанов) щодо законності чи протизаконності СП ТОВ "Світловодськпобут". Рішення ухвалили.

Другим Анатолій Кучугурний запропонував розглянути проект рішення про створення міжвідомчої комісії щодо реформування медицини у місті. Створили.

Третім розглянули проект рішення Анатолія Шаповала "Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради". Рішення підтримала більшість депутатів.

Четвертим розглянули питання створення Комунального некомерційного підприємства "Світловодська центральна районна лікарня" Світловодської міської ради.

За пропозицією Віталія Тетяниченка п’ятим розглянули його проект рішення "Про дострокове припинення повноважень міського голови Козярчука В.В.". За вимогою закону з цього питання провели таємне голосування, попередньо обравши лічильну комісію під головуванням Анатолія Кучугурного. 23 депутати взяли участь у процедурі, решта (а це були прибічники мера) навіть не підходила до скриньки. У підсумку: 21 — "за" припинення повноважень міського голови, 2 — утрималися. От цих двох голосів і не вистачило для ухвалення рішення.

З конструктиву — все. Спробували затвердити міську цільову програму "Доступна та якісна медицина на 2019-2021 роки" та внести зміни до затвердженої програми соціального захисту населення міста. Не вдалося.

Оголошено перерву до 10:00 25 липня (четвер).
Для припинення повноважень міського голови не вистачило двох голосів
Для припинення повноважень міського голови не вистачило двох голосів
Для припинення повноважень міського голови не вистачило двох голосівДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top