Середа, 24 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Політика

Олесь Довгий: «Захист прав людей похилого віку має стати нормою» Новина з фото

Олесь Довгий: «Захист прав людей похилого віку має стати нормою»
Зрілість суспільства і рівень його культури залежать від ставлення до людей похилого віку. Нам потрібно боротися з упередженим ставленням до літніх людей та дискримінацією їх на роботі, у транспорті, медицині. Про це заявив народний депутат Олесь Довгий.
^ Реклама ^

"Одна з головних проблем в Україні — це рівень виплат для пенсіонерів. Про це просто боляче говорити. Коли бачиш у супермаркеті, як бабуся збирає копійки, щоб купити хліб — розривається серце. Звісно, платиш за неї, але це не вихід. Проблему треба розв’язувати для всіх. Ми маємо зробити все можливе, аби виправити несправедливу ситуацію з пенсіями", — говорить Олесь Довгий.


За його словами, це завдання для всіх гілок влади, починаючи із законодавчої та закінчуючи урядом. Зусиль одного депутата тут замало. Водночас на Кіровоградщині зроблено вже багато.

"Ми багато робимо, щоб модернізувати ФАПи та лікарні, забезпечити їх обладнанням і ліками. Усе, аби медики могли краще допомагати літнім людям, адже ті найбільше хворіють. Також ми передали понад тисячу тонометрів для жителів Новгородківського, Олександрівського, Онуфріївського, Знам’янського та Світловодського районів, які потребують регулярного вимірювання тиску. Допомагаємо соціальними центрами, які опікуються пенсіонерами", — розповідає депутат.


Окрім пенсій і медичного забезпечення, літні люди потребують іще одну важливу річ — увагу та повагу від суспільства.

"Багатство людей, які пройшли довгий життєвий шлях — це досвід, знання, вміння і мудрість. Експерименти багато разів доводили: якщо дати людині мету, то вона починає нею "горіти", і, відповідно, її самопочуття та здоров’я поліпшуються, — зазначає народний депутат. — Регулярно відвідуємо пансіонати, де живуть самотні літні люди, організовуємо свята, щоб покращити настрій людей. Нам усім потрібні позитивні емоції. Наприклад, у Світловодському районі провели розважальне шоу "Супербабусі". У ньому брали участь жінки. Ви би бачили, скільки в них було емоцій і радості, як у них світилися очі", — розповідає Олесь Довгий.


Депутат наголосив, що людей літнього віку потрібно максимально залучати до громадського життя і займатися просвітницькою діяльністю — прищеплювати таке ставлення дітям.

Олесь Довгий: «Захист прав людей похилого віку має стати нормою»


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top