Неділя, 05 квітня 2020
Спорт

Гідний виступ світловодських ветеранів футзалу Новина з фото Новина з відео

Гідний виступ світловодських ветеранів футзалу
Уперше за останні 30 років футзалісти Світловодська взяли участь у І регулярному чемпіонаті України серед ветеранів, який тривав 16-17 лютого у Білозір’ї Черкаського району Черкаської області.


Старт світловодських хлопців виявився досить вдалим. У перший день змагань наша команда "OLD STAR" зіграла внічию з одними з лідерів з командою "Фортеця" (м.Кам’янець-Подільський), рахунок 1:1 та переконливо перемогла 4:1 команду "Тинь" (м.Южноукраїнськ).


"OLD STAR" (м.Світловодськ) vs "Фортеця" (м.Кам’янець-Подільський) — 1:1


"OLD STAR" (м.Світловодськ) vs "Тинь" (м.Южноукраїнськ) — 4:1


На жаль, другий день змагань виявився менш вдалим. Дві мінімальні поразки — 0:1 та 2:3 від команд з Енергодара та Нової Каховки — дещо зіпсували настрій.


"OLD STAR" (м.Світловодськ) vs "Ізотоп" (м.Енергодар) — 0:1


"OLD STAR" (м.Світловодськ) vs "Енергія+" (м.Нова Каховка) — 2:3


Але слід зазначити, що хлопці повністю віддавалися грі, проявили свої найкращі здібності, характер і наполегливість на такому найвищому футзальному рівні. Тому Світловодськ має ким пишатися. Адже єдина команда з усієї області та й з усього центрального регіону, без підтримки, на голому ентузіазмі самих спортсменів на рівних конкурує з визнаними багаторічними лідерами цього видовищного і популярного виду спорту. Подяка і шана цим самовідданим спортсменам: Володимиру Федотьєву, Анатолію Сербину, Юрієві Бойку, Василеві Юришинцю, Юрієві Заніздрі, Сергію Макогону, Ігорю Нотаріусу, Валерію Стеценку, Олегові Горбуленку, Михайлові Штиволі, Юрієві Оришичу.

На жаль, не всіх кращих гравців вдалося зібрати і цього разу. Травми, життєві проблеми завадили декільком провідним гравцям долучитися до участі. Але сподіваємося на їх участь у наступному етапі змагань.

Також хочеться сподіватися, що нарешті влада та відповідні структури звернуть увагу на таку благородну ініціативу ветеранів з популяризації міста Світловодська та здорового способу життя і знайдуть можливість допомогти спорту.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top