Вівторок, 20 жовтня 2020
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Увага! По всій області обмежено рух вантажного та пасажирського транспорту! Новина з фото

Увага! По всій області обмежено рух вантажного та пасажирського транспорту!
Служба автомобільних доріг повідомляє про обмеження руху вантажного та пасажирського транспорту по всій Кіровоградській області. Обмеження діють орієнтовно до ранку.


Безперервна хуртовина утворює перемети, місцями дуже сильні, і техніка не в силах охопити абсолютно всі ускладнені ділянки одночасно. Аби мінімізувати негативні наслідки негоди, до роботи залучена не тільки дорожня техніка, а й рятувальна, у тому числі БАТ.

Наразі складним залишається проїзд на дорозі М-22 Полтава-Олександрія в районі села Павлиш; Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Мар’ївці, Степовому, біля Компаніївки та біля Полтавки. Також сильні перемети утворилися на дорогах М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине біля Пантаївки, М-13 Кропивницький-Платонове біля Захарівки (саме на цій дорозі чистить БАТ), М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка біля Шестаківки та поблизу Суботців, а також на дорозі Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя в районі сіл Гурівка та Братолюбівка.

Ситуація складна, але контрольована. Утім значні перепони у роботі дорожників створює не тільки погода, а й водії, які знехтували рекомендаціями синоптиків і вирушили у дорогу, у результаті чого стали заручниками стихії.

Наразі у роботі задіяні 164 одиниці техніки та 189 робітників. І люди, і механізми працюють у цілодобовому посиленому режимі, буквально на межі можливостей, тож будьте лояльними і надавайте пріоритет проїзду дорожньої техніки.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top