Понеділок, 18 жовтня 2021
Політика

Безсмертний: Українцям потрібний закон про зброю Новина з фото

Безсмертний: Українцям потрібний закон про зброю
В умовах зовнішньої агресії та внутрішньої незахищеності громадян в Україні необхідно прийняти закон про зброю. Про це в Кропивницькому заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний під час дискусії "Якої ми хочемо України".


"На паркані напис "Злий собака". Я за те, щоб там також було "У господаря зброя". Це стримує від агресії. Нам необхідно запровадити цивілізований обіг зброї, в іншому випадку невідомо куди вона буде стріляти", — сказав він.


Безсмертний вважає, що для цього потрібно ухвалити відповідний закон, який врегулює сферу обігу легальної цивільної зброї, а також дозволить облікувати ту нелегальну зброю, яка зараз знаходиться на руках у людей. За різними даними, це від 5 до 6 млн. одиниць. Маючи закон про зброю, буде простіше перейти і до вирішення ще одного нагального питання — створення територіальної оборони.

Він переконаний, що озброєні закони територіальної оборони стануть додатковим стримуючим фактором для держави-агресора.

Крім того, політик виступає за повернення курсу військової підготовки в освітні заклади.

"В нинішній ситуації наполягаю на поверненні повного курсу військової підготовки в школах. Свого часу ми із 6 класу могли автомат Калашнікова збирати-розбирати із закритими очима. Нас готували до чогось. В 2014 році 95% призовників автомат вперше брали в руки у воєнкоматі, а їм ще воювати. Нас щороку ганяли на стрільби. Хочеш — не хочеш, он мішень, стріляй, ти повинен навчитись це робити", — зазначив Безсмертний.


Політик нагадав, що у цивілізованих країнах є закони про цивільну зброю, її впорядкований обіг та самооборону з її допомогою. В умовах війни та коли держава не займається безпекою громадян, прийняття закону, який унормує дану сферу, стає дуже актуальним питанням для України.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top