^ Реклама ^
ТОП-новини Фоторепортаж Спорт

Баскетбол: у двобої сильніших зійшлися Світловодськ з Кропивницьким Новина з фото

Баскетбол: у двобої сильніших зійшлися Світловодськ з Кропивницьким
З 5 по 7 жовтня у Світловодську тривав традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2007-2008 р.н. "Осінь 2018", який пройшов за підтримки народного депутата України Олеся Довгого. Змагання були організовані правлінням молоді та спорту, КДЮСШ №1, МСК ім. А. Тузовського. Свою майстерність, техніку, вміння володіти м’ячем продемонстрували вісім команд з різних куточків України.
^ Реклама ^

Учасниками турніру стали команди БК "Черкаські мавпи" м.Черкаси (тренер — Володимир Мірошник); "Кремінь" КДЮСШ №2 м.Кременчук (тренери — Євген Федоров, Тетяна Ястребова); ДБШ "Політехнік" м.Харків (Артем Тіняков, Олексій Золотоус); БК "JUNIOR" м.Харків (Олег Манойленко, Наталія Козорезова); "Шик" ДЮСШ №2 м.Миргород (Геннадій Шенгуров); чемпіони України сезону 2017-2018 р. серед команд 2006 р.н. девізіон Б — КДЮСШ "Золотой век" м.Кропивницький (Андрій Бабенко); КДЮСШ "Комети" та КДЮСШ м.Світловодськ (Володимир Лисак).

6 жовтня відбулося урочисте відкриття змагань. Від КДЮСШ №1 командам-учасницям вручили солодощі, а тренери отримали подарунки від генерального спонсора змагань — ТМ "Королівський смак". Яскраві хореографічні композиції подарували присутнім юні вихованки студії танцю Лариси Москаленко.

Вітали учасників та бажали їм перемоги начальник управління молоді та спорту Неля Брусенцева, директор КДЮСШ №1 Василь Мороз, помічник народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян, заступник генерального директора ТМ "Королівський смак" Олег Юськів, головний суддя змагань, директор МСК ім. А. Тузовського Володимир Лисак.

По закінченню змагань Володимир Лисак нам розповів про перебіг та результати триденної боротьби:

"Цей турнір є підготовчим, адже на наступному тижні стартує чемпіонат України з баскетболу в цьому віці й усі вісім команд, які взяли участь у змаганнях, будуть грати у чемпіонаті.

Ігри видалися цікавими та напруженими. Деякі команди були сильніші, деякі — слабші, але усе пройшло у достойній спортивній боротьбі. У першій грі команда "Комети" КДЮСШ обіграла "Черкаських мавп" з різницею у 58 очок. Другого дня ми виграли у харківської команди "Політехнік" +18, а потім з великим рахунком 103:22 обіграли кременчуцьких баскетболістів, які не змогли нам достойно протистояти.

За результатами команда "Комети" вийшла у фінал грати за перше місце з командою "Золотой век". Слід сказати, що перед цим баскетболісти з Кропивницького без жодних проблем обіграли команди Миргорода, "JUNIOR" і нашу КДЮСШ — ніхто не зміг дати їм відсіч.

У матчі за перше місце була не дитяча гра, а справжній юнацький баскетбол – жорсткий, контактний, насичений напруженими емоційними моментами. Ми боролися до останнього, але не змогли виграти і програли з невеликою різницею у 5 очок.

Цікавою видалася гра за третє місце: зійшлися дві харківські команди і ДБШ "Політехник" виборола перемогу. Друга світловодська команда КДЮСШ зробила приємний сюрприз — у боротьбі за 5-6 місце обіграла команду "Черкаські мавпи" з розривом 3 очки і посіла 5 місце. У боротьбі за 7-8 місце Кременчук обіграв з незначною різницею Миргород, посівши 7 місце.

Хочу подякувати народному депутату України Олесю Станіславовичу Довгому, за підтримки якого пройшов цей турнір, та незмінному спонсору нашої команди власнику ТМ "Королівський смак" Віктору Михайловичу Королю за розвиток баскетболу у місті та можливість достойно виступати на всеукраїнському рівні".

Отже, перший тур чемпіонату України з баскетболу серед юнаків 2007-2008 р.н. відбудеться у Світловодську 19-21 жовтня. Тож будемо вболівати за наших баскетболістів.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.