Субота, 20 квітня 2024
Спорт

По два золота та бронзи. З добрим почином, дзюдоїсти Світловодська! Новина з фото

По два золота та бронзи. З добрим почином, дзюдоїсти Світловодська!
Стартував новий спортивний сезон, і вже мають перші успіхи світловодські дзюдоїсти. 8-9 вересня у спортивному комплексі Кременчуцького льотного коледжу відбувся III Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений ветеранам дзюдо Кременчука та засновнику цього виду спорту у місті М.О. Гальченку.

На змагання у Кременчук приїхали команди з Києва, Харкова, Дніпра, Черкас, Запоріжжя, Сум та інших міст України. Майже 300 учасників у вікових категоріях 2003-2006 р.н. виступили на турнірі. Кіровоградську область представляли дзюдоїсти Олександрії та Світловодської КДЮСШ №1.

"Під час цього турніру наші юнаки показали достойну боротьбу. Бронзовими призерами у ваговій категорії 35 кг став Микита Бодюл, у вазі 66 кг — Артем Желєзнов. Чемпіонами змагань стали Ярослав Бережний (46 кг) та Микита Агейченко (35 кг). Золоті призери провели по 4 переможні бої. Бажаю хлопцям подальших успіхів, адже наступний турнір відбудеться за тиждень у Кропивницькому", — розповів тренер Рудольф Матвєєв.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.