Субота, 28 березня 2020
Свято Наші вітання

Шановні жителі району! Новина з фото

Шановні жителі району!
Щиро вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України!


27 років тому доля подарувала нам унікальний шанс здобути волю і вибороти державність, омріяну віками. На політичній карті світу з’явилася самостійна демократична держава Україна.

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор — як символ свободи, єднання та слави нашої країни — уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Нехай сьогодні, в День Державного Прапора, кожен відчує гордість за свою країну, за її досягнення на міжнародній арені, в економіці, культурі та науці, за її спортивні перемоги.

Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам. Із ним нам іти в майбутнє.

Вітаю всіх вас зі святом, бажаю вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З повагою
Сергій ТвердовськийДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top