Понеділок, 28 вересня 2020
ТОП-новини Некролог

Пішов з життя Олег Леонідович Кириченко…

Пішов з життя Олег Леонідович Кириченко…

У ніч на 17 травня у 51-річному віці несподівано пішов з життя заступник директора Головного заводу ТДВ "ОДЕБП" Олег Леонідович Кириченко.


У далекому 1983 році Олег Леонідович Кириченко розпочав свою трудову діяльність на Головному в якості учня слюсаря-електрика. З перших днів зарекомендував себе відповідальним, працелюбним робітником, вірним товаришем. З роками набирався досвіду, навчався нового і завжди якісно та професійно виконував свою роботу. У різні роки обіймав посади електромонтера-наладчика, заступника начальника цеху, начальника будівельної дільниці, начальника цеху, заступника головного інженера і, з 2014 року, заступника директора Головного заводу.

Колеги згадують Олега Кириченка як людину з великої літери, досвідченого і кваліфікованого організатора виробництва, керівника, який міг знайти вирішення навіть у, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Людину, яка контролювала не тільки виробничі питання, а й допомагала вирішувати особисті проблеми тих, хто працював поряд з ним. Кожен, хто знав Олега Леонідовича, пам’ятатиме його відкритість, щирість, почуття гумору, згадуючи добро, яке він робив для людей.

Колектив Об’єднання "Дніпроенергобудпром" сумує разом з рідними та близькими Олега Леонідовича і висловлює сім’ї покійного найщиріші співчуття з приводу передчасної, такої несподіваної, невиправної втрати.

Світла пам’ять про Олега Леонідовича Кириченка назавжди збережеться в наших серцях.

Прощання з покійним відбудеться завтра, 18 травня об 11:30 за адресою: м.Світловодськ, вул. Чорноморівська (Суворова), б.10.
Пішов з життя Олег Леонідович Кириченко…
Колектив ТДВ "Об’єднання "Дніпроенергобудпром"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top