Четвер, 18 липня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Відео

«Ревізор: Магазини» у Світловодську (ВІДЕОЗАПИС) Новина з фото Новина з відео

«Ревізор: Магазини» у Світловодську (ВІДЕОЗАПИС)
Кондитерська "Насолода": чи можна їсти такі смаколики? Небезпечний експеримент у гастрономі "П’ятнадцятий". Ринок "Світанок": яке м’ясо продають на єдиному ринку міста? Супермаркет "МаркетОпт": персональний бодігард для Наталі Кудряшової.
^ Реклама ^

У шостому випуску другого сезону від 26 березня 2018 року "Ревізор: Магазини" Наталя Кудряшова вирушила в кондитерський магазин "Насолода". Там у холодильнику стояли миски, на дні яких цвіла небезпечна чорна пліснява, а поруч із кухонним інвентарем лежала отрута.

Також команда проекту перевірила гастроном "П’ятнадцятий". Сила-силенна пилу, пробки від пляшок замість ручок на холодильниках, балончики з дихлофосом поруч із продуктами харчування.

У м’ясному відділі єдиного в місті ринку "Світанок" ведуча побачила очевидне порушення. Там людям пропонують купити кров’янку. А за прилавком виявили бутель з кров’ю, яка є основним інгредієнтом цього різновиду ковбаси.

Про це і не тільки дивіться онлайн на нашому сайті, а також на сайті revizor.novy.tv:"Ревізор: Магазини" – це відгалуження "Ревізора". Команда нового соціального реаліті вирушила у різні куточки України, щоб перевірити, наскільки чесні по відношенню до споживачів торгові точки. Під приціл потрапили супермаркети, магазини, ринки, ярмарки та будь-які інші місця торгівлі, зокрема й нелегальні.

Заклади проходять перевірки за п’ятьма критеріями: маркування, некондиційний товар, температурний режим, чистота та персонал. Команда Ревізор: Магазини покаже глядачам виробничий цех, якщо такий є, складські приміщення і торговий зал. У кожному місті перевіряється кілька локацій, даючи глядачам відповідь, де безпечно купувати продукти, а де це робити не варто.

Ведуча "Ревізор: Магазини" – експерт із розвитку супермаркетів "Страстей за Ревізором" Наталія Кудряшова.
«Ревізор: Магазини» у Світловодську (ВІДЕОЗАПИС)
«Ревізор: Магазини» у Світловодську (ВІДЕОЗАПИС)
«Ревізор: Магазини» у Світловодську (ВІДЕОЗАПИС)
«Ревізор: Магазини» у Світловодську (ВІДЕОЗАПИС)
  • Нравится
  • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top