Вівторок, 23 квітня 2024
Спорт

Дзюдоїсти Світловодська знову переможці! Новина з фото

Дзюдоїсти Світловодська знову переможці!
З 17 по 18 березня у Кременчуці тривав III Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2004-2006 років народження, присвячений пам’яті співробітників Служби безпеки України, котрі загинули під час виконання службових обов’язків. Цьогорічні змагання зібрали рекордну кількість учасників — 858 спортсменів у складі 62 команд з усієї України.

Захищати честь Світловодська на змагання поїхали вихованці КДЮСШ №1. Додому наші земляки привезли золото, срібло і дві бронзи, а ще купу позитивних вражень. За словами тренера Світловодської спортивної школи Рудольфа Матвєєва, змагання були організовані на високому рівні. На офіційному відкритті побував мер міста Віталій Малецький, керівники СБУ, чемпіон світу, заслужений майстер спорту України з дзюдо Георгій Зантарая, майстри спорту міжнародного класу, учасники Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Станіслав Бондаренко (м.Запоріжжя), Сергій Дребот (м.Львів). Нашого земляка Станіслава Рибіна як минулорічного чемпіона цього турніру запросили долучитися до урочистої церемонії підняття прапора.

До речі, під час змагань Станіслав Рибін знову підтвердив титул чемпіона, виборовши золото у вазі 46 кг. Юнак провів п’ять блискучих поєдинків і обійшов 29 учасників. Друге місце у ваговій категорії 42 кг посів Ярослав Бережний, який переміг п’ятьох суперників і програв тільки одну фінальну сутичку.

Під час запеклих боїв вихованці Світловодської КДЮСШ вибороли дві бронзові медалі: Адрій Шаповал, який у вазі 38 кг з-поміж 30 учасників здобув п’ять перемог, зазнав однієї поразки та Микита Агейченко у ваговій категорії 50 кг, де змагалися 42 учасники, здобув п’ять перемог, зазнав двох поразок.