Вівторок, 03 серпня 2021
Нам пишуть

Дякуємо маленькій господині великого двору і всім комунальникам

Дякуємо маленькій господині великого двору і всім комунальникам
Після успішних і веселих проводів зими лютий місяць, напевне розгнівавшись, вирішив показати свій характер і норов. Похвально, що цю скрутну годину зимового свавілля комунальні служби міста та підприємці витримали з честю, не розгубилися, вчасно вдень і вночі розчищали снігові намети та кучугури.


Особлива увага приділялася центральним вулицям міста та все ж велике спасибі нашим комунальникам за сумлінну роботу і на другорядних вулицях.

Особливо нелегко довелося в ці снігові дні двірникам багатоповерхівок. Більшість із них сумлінно поставилися до своїх обов’язків. Своєчасно розчищали під’їзді майданчики, дворові стежки, за що їм вдячні мешканці багатоповерхівок.

Є знаний твір "Маленька хазяйка великого дому", тож перефразовуючи цю назву "на маленьку господиню великого двору" ми мешканці будинків №1 і №3 по вулиці Захисників України висловлюємо щиру подяку Медведівій Валентині Миколаївні. Вона вже більше 20 років працює двірником нашого спільного двору. Ця маленька, тендітна жіночка в різні пори року забезпечує чистоту і комфортні умови у нашому дворі. Мужньо справляється з осіннім листопадом, а потім з ожеледицею і снігом, щоб мешканці будинків без перешкод могли потрапити на роботу, у дитячий садок, школу, лікарню чи в інших справах.

Шановна, Валентино Миколаївно! У переддень жіночого свята щиро вітаємо Вас і бажаємо міцного здоров’я, злагоди і миру. З повагою від вдячних мешканців наших будинків.

За дорученням громади Ревівського мікрорайону
Таміла РедькоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top