П’ятниця, 15 листопада 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Як рятують безхатченка Женю у Світловодську

Як рятують безхатченка Женю у Світловодську
"Що робити з безхатченком, який лежить зимою посеред дороги на снігу? Хто може допомогти людині не замерзнути?" – таке запитання наша читачка Інна, яка мешкає на вулиці Ватутіна, поставила працівникам 17 ДПРЧ і "швидкої допомоги".
^ Реклама ^

Інна розповідає, що відомий багатьом мешканцям міста безхатченко Женя 1 березня зранку вештався вулицею, пропонуючи свої послуги з розчищення снігу. Можливо, хтось із сусідів скористався дешевою робочою силою і розрахувався з безхатченком горілкою. Як результат — Женя впав просто вулиці…

Тягнути самотужки безхатченка до власної оселі Інна не наважилася, а чоловіка вдома не було, тож вона зателефонувала на "103". Там у неї спитали, чи розчищена дорога на вулиці, якщо ні, то автомобіль "Пежо" не проїде через снігові замети. Порадили звернутися на "101". Інна стверджує: рятувальники відповіли, що виїжджають на пожежі, задимлення тощо. У цьому ж випадку порадили звертатися до медиків. Через деякий час з’ясувалося, що бідолаху підняли і закинули у під’їзд двоповерхового будинку №8 на цій же вулиці, хто це зробив — невідомо, бо і рятувальники, і "швидка" категорично відмовляються від цього вчинку.

Ми поговорили з диспетчером, яка чергувала 1 березня на підстанції №3 "Екстреної медичної допомоги" Валентиною Василенко. Вона розповіла, що дійсно телефонувала жінка з проханням допомогти безхатченку, який лежить посеред дороги. Але через те, що дорога на той час не була розчищена, бригада виїхала лише на інший виклик чоловіка, який обурювався тим, що у під’їзді будинку №8, де він мешкає, лежить безхатченко і псує повітря. Медики забрали "доброго знайомого" Женю, віком років 50, бо увесь його одяг був мокрий і привезли до пункту обігріву, що на Павлова, 16. Його перевдягнули, нагодували, обігріли, але вже через годину він тихенько зник. Наступного дня його знову знайшли на вулиці Постишева добрі люди і викликали "швидку". Знову довелося Женю рятувати…

Олександр Сіденко — начальник 17 ДПРЧ розповів нашому виданню, що у місті створено соціальний патруль, до складу якого входять і рятувальники, і медики, і працівники соцзахисту. Завданням його є патрулювання вулиць за графіком. Крім того, цілодобово працюють 3 стаціонарних пункти обігріву: у територіальному центрі з надання соціальної допомоги населенню за адресою: бульвар Дніпровський, 16; у приймальному відділенні терапевтичного корпусу центральної районної лікарні (вул. Павлова, 16), у приймальному відділенні хірургічного корпусу ЦРЛ (вул. Героїв України, 110). Четвертий мобільний пункт обігріву розташовано поблизу 17 ДПРЧ, що на Героїв Чорнобиля, 38.
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top