Середа, 30 вересня 2020
Влада

ГПУ вже не бачить складу злочину в діях Довгого – ЗМІ

ГПУ вже не бачить складу злочину в діях Довгого – ЗМІ
Генеральна прокуратура змінила позицію у справі народного депутата від 102-го виборчого округу Олеся Довгого і тепер не бачить складу злочину.


Про це повідомляє інформаційне агентство "Українські Новини", посилаючись на співрозмовників у прокуратурі.

Видання зазначило, що ГПУ повідомила Антикорупційну прокуратуру листом за підписом заступниці генпрокурора Анжели Стрижевської, що у справі Довгого "немає складу злочину". На цьому листі є й резолюція самого генпрокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, що 11 липня Верховна Рада дала згоду на зняття з нардепа Довгого недоторканності. Таке рішення просив підтримати сам народний депутат, звертаючись з трибуни до колег по Парламенту.

22 вересня генпрокурор Юрій Луценко підписав підозру Олесю Довгому. Політика звинувачують у тому, що він у 2007 році, будучи секретарем Київради, поставив на голосування ряд питань з порушенням регламенту.

30 листопада керівник САП Назар Холодницький заявив, що справа стосовно Довгого "добігає логічного завершення".

Екс-працівники прокуратури та юристи неодноразово наголошували на тому, що претензії ГПУ до політика абсурдні, оскільки рішення, яке стало підставою для відкриття справи, за 10 років не було оскаржене правоохоронцями або органами місцевої влади і досі має законну силу. А спроби Луценка "повісити" на Довгого відповідальність за колективне рішення депутатів Київради, з юридичного боку є нонсенсом, тому приречені на провал у суді.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.09.2016 | 6 комментарів | 0 публікацій
Те, що О.Довгий - злодій, це зрозуміло без коментарів для всього чесного народу. А те, що злодійська столичнв влада грається в справедливість - також очевидвий факт. Зміна такої влади - справа громадянського суспільства. Якщо є хоча б 1 відсоток активних громадян і вони активно об*єднаються для ефективних дій (тільки не під прапорами політичних партій, слугів олігархату в більшості), то нинішня влада і одного року не протягне.
 • Нравится
 • 2
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 351 комментар | 0 публікацій
Цитата: Олександр Форостяний
то нинішня влада і одного року не протягне.

Нынешней владе и так около года осталось до очередных выборов. И без "1 процента активных граждан".
 • Нравится
 • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top