Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
Влада

ГПУ вже не бачить складу злочину в діях Довгого – ЗМІ

ГПУ вже не бачить складу злочину в діях Довгого – ЗМІ
Генеральна прокуратура змінила позицію у справі народного депутата від 102-го виборчого округу Олеся Довгого і тепер не бачить складу злочину.
^ Реклама ^

Про це повідомляє інформаційне агентство "Українські Новини", посилаючись на співрозмовників у прокуратурі.

Видання зазначило, що ГПУ повідомила Антикорупційну прокуратуру листом за підписом заступниці генпрокурора Анжели Стрижевської, що у справі Довгого "немає складу злочину". На цьому листі є й резолюція самого генпрокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, що 11 липня Верховна Рада дала згоду на зняття з нардепа Довгого недоторканності. Таке рішення просив підтримати сам народний депутат, звертаючись з трибуни до колег по Парламенту.

22 вересня генпрокурор Юрій Луценко підписав підозру Олесю Довгому. Політика звинувачують у тому, що він у 2007 році, будучи секретарем Київради, поставив на голосування ряд питань з порушенням регламенту.

30 листопада керівник САП Назар Холодницький заявив, що справа стосовно Довгого "добігає логічного завершення".

Екс-працівники прокуратури та юристи неодноразово наголошували на тому, що претензії ГПУ до політика абсурдні, оскільки рішення, яке стало підставою для відкриття справи, за 10 років не було оскаржене правоохоронцями або органами місцевої влади і досі має законну силу. А спроби Луценка "повісити" на Довгого відповідальність за колективне рішення депутатів Київради, з юридичного боку є нонсенсом, тому приречені на провал у суді.
  • Нравится
  • 0

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top