Неділя, 05 липня 2020
Віталій Асауленко Культура

Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!» Новина з фото

Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!»
Двоє танцюристів наймолодшої категорії світловодського Клубу бального та сучасного танцю "Алегро" щойно повернулися з Києва з вагомим здобутком: перше місце у парних танцях і перше місце у танцях-соло…


Володимир Цоуфал відомий у місті, як отець духовний, а ще, як отець біологічний, ніяк не міг не поділитися з нами успіхами своєї доці Настуні та її партнера Микити Перейми — 6-річні дітки і про Світловодськ гучно заявили, і батьків потішили, і, звісно, порадували керівника уславленого "Алегро" Наталію Новікову. Якраз пані Наталя і розповіла про цю саму гучність…

18 та 19 листопада у столичному Українському культурно-духовному центрі пройшов престижний Всеукраїнський турнір зі спортивних танців "Dance sport life-2017". Туди, разом із керівницею, й поїхали представники наймолодшої генерації "алегрівців". А там учасників — безліч з усіх куточків України. Точніше, говорить пані Наталя, це світловодці були з куточка — райцентру. Всі інші, за рідким винятком, — з обласних центрів та крупних міст, і, безумовно, з Києва матеріально-технічній базі яких для розвитку мистецтв (і хореографії, у тому числі) представники нашого райцентру могли лишень по доброму позаздрити. Та, тим не менш, її підопічні склали гідну конкуренцію іншим 28-ми парам, увійшовши до такого собі Золотого фіналу — І місце!

"За Настю я була більш-менш спокійна — вона "на паркеті" з трьох років, і вже встигла успішно побувати на багатьох фестивалях і турнірах. А от Микитка як рік прийшов в "Алегро". І ось – такий результат!", — з "нотками" радості у голосі говорить Наталія Новікова. — Та якщо у світловодської пари було 28 пар-суперників, то у номінації Соло, у якій також танцювала Настуня, суперників вже було 70… І тут у нашої танцівниці теж — Золотий фінал і перше місце! "


Чи не втомилася від такого напруженого темпу, спитав ваш кореспондент у присутній при розмові Анастасії.

"Буду танцювати", — відповіла лаконічно і водночас ємко дівчинка.


Що тут можна додати? Браво!
Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!»
Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!»Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!»Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!»Настя Цоуфал: «Буду далі танцювати!»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top