Середа, 05 серпня 2020
Корисна інформація

У питаннях безпеки дрібниць не буває!

У питаннях безпеки дрібниць не буває!

Фахівці Служби порятунку "101" постійно проводять інформаційно-роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста та району.


Під час профілактичних бесід співробітники 17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті та застерігають, що основними причинами виникнення пожеж в житловому секторі є необережне поводження з вогнем, несправність або неправильна експлуатація приладів газопостачання та опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових електроприладів. Тож, щоб уникнути пожеж фахівці Служби порятунку радять не залишати без нагляду дітей, намагатися не перевантажувати електромережу, вчасно усувати несправності, суворо дотримуватися заходів безпеки при експлуатації побутової техніки (і електричної, і газової) та ні в якому разі не користуватися саморобними електрообігрівачами.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що в питаннях безпеки дрібниць не буває: ставтесь відповідально до того, чим і як ви користуєтеся у своїй домівці. Подбайте, щоб у вашій оселі завжди було не тільки тепло і затишно, а й безпечно.

17 державна пожежно-рятувальна частина
У ДСНС України у Кіровоградській областіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top