Вівторок, 24 листопада 2020
Нам пишуть

Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє” Новина з фото

Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє”
Cкоро 1 червня — День захисту дітей. Саме захисту. Щоб знати, що саме нам потрібно захищати, давайте розберемося, які права мають діти.


Запрошуємо громадськість взяти участь у круглому столі "Наші діти — наше майбутнє", який відбудеться 5 червня 2017 року в рамках проекту "Моє майбутнє в моїх руках", який проводиться ГО "Майбутнє без меж", ГО Клуб любителів танцю ADVANCE, Недільною школою при Храмі Архистратига Михаїла при підтримці БО "Львівська освітня фундація". Вся додаткова інформація буде надана електронною поштою відібраним учасникам круглого столу, попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/ktppWJeRW14kEME12.

А ще пропонуємо всім громадським організаціям та активістам долучитися до акції — #наші_діти_наше_майбутнє.

1 червня дитячому відділенню Центральної міської лікарні буде подаровано шафу для книжок. Щоб наші діти під час перебування у лікарні отримали позитивні емоції, впустили у свої серця нових книжкових героїв, пропонуємо всією громадою сформувати бібліотеку із сучасних видань. ГО "Майбутнє без меж" дарує збірку творів Василя Сухомлинського і передає естафету ГО "Світле місто".

До речі, у місті Світловодську, за даними Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, зареєстровано 153 громадських організації. От і перевіримо їх активність і громадську позицію.

Ганна Курусь,
голова ГО "Майбутнє без меж"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 15.04.2015 | 7 комментарів | 0 публікацій
Поступають запитання: як передати книжки, які потрібні. Відповіді:
1. Книжки можна передати завітавши до нашого офісу (Героїв України, 50, к. 14), ми допоможемо роздрукувати і приклеїти логотип (якщо є), сфотографуємо вас з вашим подарунком, а 1 червня передамо представникам дитячого відділення. Заздалегідь придумайте, що ви напишете на розвороті!
2. Бажано нові, яскраві, українською мовою. У мережі facebook за хештегом #наші_діти_наше_майбутнє зможете знайти рекомендації і слідкувати за ходом акції.

З повагою, Ганна Курусь
 • Нравится
 • 0
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.09.2016 | 6 комментарів | 0 публікацій
Надайте контакти. мобільний наприклад.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top