Вівторок, 11 серпня 2020
ТОП-новини Відео Спорт

12 золотих медалей вибороли хортингісти Світловодщини (ДОПОВНЕНО) Новина з фото Новина з відео

12 золотих медалей вибороли хортингісти Світловодщини (ДОПОВНЕНО)
Збірна команда Світловодського району та міста Світловодськ, на чолі з досвідченими тренерами Володимиром Мусієнком та Анатолієм Скоренцовим (на фото), мала честь представляти Кіровоградську область на Кубку Європи з хортингу "Галицькі леви", який тривав з 7 по 9 квітня в м. Трускавець.


У напруженій боротьбі наші учасники одержали перемогу в змаганнях у розділі: "Показовий виступ" — особистий розряд — Євгеній Скоренцов — І місце, золота медаль; особистий розряд — Анастасія Скоренцова — І місце, золота медаль; парний розряд — Микола Огнарьов, Сергій Воробйов — І місце, золота медаль; командний розряд — Олександра Сергієнко, Микола Огнарьов, Сергій Воробйов, Анастасія Скоренцова, Євгеній Скоренцов — І місце, золоті медалі. Розділ "Форма" (кадети і кадетки 14-15 років) Олександра Сергієнко — ІІ місце, срібна медаль. Розділ "Сутичка" (юніори та юніорки 16-17 років) Данило Вакуєв І місце, золота медаль, також нагороджений дипломом за кращу техніку і тактику ведення бою. У розділ "Двобій": наймолодший учасник команди (молодші юнаки та дівчата 8-9 років) Владислав Мусієнко — ІІІ місце, бронзова медаль; (юніори та юніорки 16-17 років) Мар’яна Литвин — І місце, золота медаль; (чоловіки та жінки 18-35 років) Даніїла Трехманенко — І місце, золота медаль. Наших спортсменів нагородили дипломами та медалями, з них 12 золотих, 1 срібна, 1 бронзові.

Участь команди хортингістів у Кубку Європи з хортингу відбулась завдяки постійній потужній підтримці Юрія Скічка — генерального директора Світловодського річкового терміналу, Протоієрея Свято-Покровського Собору Віталія Коваленка, депутатів Світловодської районної ради Олега Медяника і Тетяни Адактуєвої та підприємців: Любові Замкової, Олександра Мульченка, Юрія Білошапки.

Вітаємо наших спортсменів, бажаємо успіхів та перемог!З тренером Володимиром Мусієнком
Євгеніий Скоренцов
Анастасія Скоренцова
Микола Огнарьов Сергіий Воробийов
Олександра Сергієнко
Марьяна Литвин
Даниіїла Трихманенко
Переможці Кубку ЄвропиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top