Четвер, 22 жовтня 2020
Освіта

Торгівля людьми — сучасне рабство Новина з фото

Торгівля людьми — сучасне рабство
Нещодавно працівники бібліотеки-філії №7 підготували та провели для учнів 8-го класу ЗОШ №9 правовий діалог "Права людини в інформаційному суспільстві: торгівля людьми".


Бібліотекарі ознайомили школярів із етапами виникнення торгівлі людьми у світі та в Україні, її наслідками, проінформували учнів про сучасні міжнародно-правові документи щодо протидії торгівлі людьми: "Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності" та "Державну соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2020 року".

Під час заходу обговорювались питання, як не стати жертвою торгівлі людьми, форми експлуатації та правила безпеки і захисту від торгівлі людьми. Учасники правового діалогу отримали практичні поради та інформаційні буклети "Стати жертвою торгівлі може будь-яка людина".

Наприкінці заходу дітям було продемонстровано відео-ролик "Дві маленькі дівчинки", який побудований на реальних фактах. А завдяки проведеній дискусії стало зрозуміло, що діти усвідомлюють усю серйозність ситуації та обізнані як потрібно діяти у таких ситуаціях.

Усі присутні отримали брошури з контактами служб, до яких можна звернутися за допомогою у разі потреби.
Торгівля людьми — сучасне рабство
Торгівля людьми — сучасне рабство
Торгівля людьми — сучасне рабство
Торгівля людьми — сучасне рабство
Торгівля людьми — сучасне рабство
Торгівля людьми — сучасне рабствоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 31.07.2010 | 351 комментар | 0 публікацій
Для полного понимания предмета - всякие рекрутинговые агенства по "трудоустройству" это узаконенная человекоторговля во всей ее красе.
  • Нравится
  • 11


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top