Четвер, 22 жовтня 2020
Культура

Бібліоквест «Шевченкіана-2017» відбувся у бібліотеці-філії №2 Новина з фото

Бібліоквест «Шевченкіана-2017» відбувся у бібліотеці-філії №2
"Шевченкіана-2017" — під такою назвою в бібліотеці-філіі №2, пройшов бібліоквест з учнями першої школи 9 березня, адже у день 203-ої річниці від дня народження поета Тараса Шевченка ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант.


У чому ж феномен митця світового рівня? Чому через понад два століття після його смерті написані ним твори хвилюють, навчають, тривожать душі?

Під час квесту учасники двох команд не лише мали чудову нагоду проявити знання, ерудицію, кмітливість, уміння змагатися в інтелектуально-командній грі, але й дізналися більше про життя та творчий шлях великого Кобзаря. Завдання квесту полягало в тому, щоб розшифрувати запропоновані секретні шифрограми, в яких були зашифровані відомі українські прислів’я про Тараса Шевченка, відгадати загадки – ребуси, відповісти на запитання вікторини, продекламувати вірші, за допомогою калькуляторів гравці повинні були знайти значення виразу і дізнаватися про дату певної події.

Гра була цікава та незвичайна тим, що учні, перебуваючи у постійному пошуку і виконуючи завдання, які були подані їм у новій незвичайній формі, дізнавалися більше про життя та творчість великого українського поета та мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

Дякуємо за співпрацю директору, педагогічному колективу і бібліотекарю школи №1.
Бібліоквест «Шевченкіана-2017» відбувся у бібліотеці-філії №2
Бібліоквест «Шевченкіана-2017» відбувся у бібліотеці-філії №2
Бібліоквест «Шевченкіана-2017» відбувся у бібліотеці-філії №2Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top