Субота, 28 березня 2020
Корисна інформація

Звіт начальника Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Короткої Марії Григорівни про роботу управління за 2016 рік Новина з фото

Звіт начальника Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Короткої Марії Григорівни про роботу управління за 2016 рік
Відповідно до основних Пріоритетів діяльності Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області протягом звітного року забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсій, вживалися заходи щодо збалансування бюджету Фонду, подальшого реформування пенсійної системи, покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.


Протягом 2016 року на фінансування виплати пенсій за рахунок законодавчо визначених джерел було спрямовано 493119,0 тис. грн., що на 1101,6 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Із них за рахунок коштів Державного бюджету – 60712,4 тис. Грн.

В звітному періоді управлінням призначено пенсії 808 громадянам, що на 4 особи менше порівняно з 2015 роком.

Середній розмір пенсії станом на 01.01.2017 року становить 1595,54 грн. і з початку року зріс на 20,44 грн.

Станом на 01.01.2017 року 5 банківських установ здійснюють операції по обслуговуванню поточних рахунків пенсіонерів міста, Світловодського та Онуфріївського районів. Чисельність одержувачів пенсій в установах банку склала 12037 осіб, що становить 47,2 % від загальної чисельності пенсіонерів. Загальна сума пенсійних виплат через поточні рахунки в банківських установах за звітний період склала 231833,3 тис. грн., економія коштів за безкоштовну доставку пенсій розрахунково складає 2086,5 тис. Грн.

Прийнято 334 заяв від тимчасово переміщених осіб на виготовлення платіжної картки, яка є одночасно пенсійним посвідченням, для передачі їх до AT "Ощадбанк".

На підставі списків, надісланих Мінфіном для проведення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для отримання пенсії, перевірено документи 142 пенсіонерів. За результатами верифікації та моніторингу достовірності інформації направлено 137 листів одержувачам пенсій щодо необхідності надання паспортних даних та ідентифікаційних кодів, проведено корегування персональних даних за наданими документами 98 особам.

В 2016 році до бюджету Фонду надійшло 117313,4 тис. грн. з урахуванням надходжень розмежування до Пенсійного фонду України від єдиного соціального внеску та платежів, які адмініструє Фонд, що на 69188,5 тис. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року (у зв’язку зі зниженням ставки єдиного соціального внеску). План з надходження коштів, адміністрування яких здійснює управління, виконано на 142,0 % (понад 2640,0 тис. грн.).

У 2016 році надійшло збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій в сумі 2080,8 тис. грн., або 100,4% запланованих.

Станом на 01.01.2017 року заборгованість з платежів до Фонду складає 47183,8 тис. грн., в тому числі з відшкодування пільгових пенсій – 31941,6 тис. грн. Сума боргу платників, які перебувають у процедурах банкрутства та мають безнадійний статус боргу складає 97,1 % (45825,3 тис. грн.), з дієвим статусом боргу – 2,9 % (1358,5 тис. грн.) від загальної суми заборгованості. Поряд з цим, з початку року відбулося зростання заборгованості з відшкодування пільгових пенсій економічно активних платників на 826,2 тис. грн.

1548 найманих працівників, або 9,3 % їх загальної чисельності, отримують заробітну плату на рівні або менше мінімальної.

За результатами спільних дій з органами Державної фіскальної служби, місцевими органами влади, громадськими організаціями у 2017 році легалізовано 8 робочих місць, додатково залучено 143,6 тис. грн.

З 1 травня 2016 року в управлінні розпочато впровадження в експлуатацію централізованої системи "Призначення та виплата пенсій" на основі електронної пенсійної справи Інтегрованої комплексної інформаційної системи. Міграція даних з локальних баз автоматизованої системи обробки пенсійної документації до реєстру застрахованих осіб з їх одночасною перевіркою станом на 1 жовтня поточного року завершена.

Для ефективного запровадження підсистем для працівників фронт - та бек – офісів управління протягом 2016 року додатково встановлено 10 комп’ютерів, 2 пристрої для друку та 5 пристроїв для сканування.

Протягом звітного періоду управлінням проведено 669 перевірок щодо достовірності документів, що надаються для призначення (перерахунку) пенсій до управління Фонду, виявлено 104 порушення; 128 перевірок страхувальників щодо правильності нарахування, обчислення, повноти і своєчасності сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів від підприємств, установ, організацій та громадян і достовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, складено 115 приписів про усунення порушень пенсійного законодавства, 2 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності. Під час проведення перевірок поштових відділень щодо цільового використання коштів Фонду виявлено 31 порушення в оформленні виплатних документів.

З метою належного обліку прав застрахованих осіб на соціальні виплати в центральних інформаційних реєстрах Пенсійного фонду України забезпечено актуалізацію даних щомісячної звітності 1165 страхувальників на 16603 застраховані особи та річної звітності – 2441 фізичної особи - підприємця.

Забезпечено розвиток електронного документообігу з громадянами, юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, зокрема через засоби веб-порталу інформаційних послуг Пенсійного фонду України, де зареєстровано 4677 користувачів.

В звітному періоді розглянуто 403 звернення громадян, що на 15,7% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. На особистий прийом в управління Фонду звернулось 384 відвідувача (95,3% від загальної кількості), що на 18,6% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.

В об’єднаному управлінні продовжується проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного соціального страхування, постійно використовуються різноманітні форми роботи і здійснюється пошук нових форм.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" у визначені терміни проведено реорганізацію управлінння Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі та управління Пенсійного фонду України в Онуфріївському районі шляхом злиття в Світловодське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області. Штатна чисельність управління складає 74 особи. Станом на 01.01.2017 року укомплектованість кадрами становить 95,9%.

В звітному періоді звернень громадян з приводу порушень державними службовцями управління норм Закону України "Про запобігання корупції" не було, працівники управління до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності не притягались.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top