Четвер, 22 жовтня 2020
Освіта Культура

«Шаленими думками» про любов поділилася місцева поетеса з учнями ПТУ №5 Новина з фото

«Шаленими думками» про  любов поділилася місцева поетеса з учнями ПТУ №5
14 лютого 2017 року – в день Святого Валентина – у Світловодському ПТУ №5 пройшла літературно-мистецька година.


Мета цього заходу полягала у формуванні в учнів свідомого й серйозного ставлення до найсвятішого й найпрекраснішого із почуттів – любові; виховання у них відповідальності за свої вчинки, культури кохання; ознайомлення дітей з багатогранністю поетичного слова.

На літературну годину запросили молоду місцеву поетесу Руслану Нікітіну, яка розповіла про свою творчість, натхнення, коли і як їй приходять “Мысли шальные“ – під такою назвою вона випустила в світ свою першу книгу. Руслана зачитала свої найкращі вірші, а також познайомила учнів та всіх присутніх з поетичними рядками, які ще не надруковані. Зустріч відбулася у теплій атмосфері за чашкою чаю з солодощами.

Захід було організовано провідним бібліотекарем Тетяною Панченко у співпраці з Тетяною Харламовою (бібліотека-філія №8) у групах К-6 (кухар) та АК-1 (адміністратор, касир, контролер).

Організатори дякують класним керівникам цих груп: Ірині Збиранник та Зінаїді Дроновій і майстрам виробничого навчання Наталії Борщик та Олені Качковській.
«Шаленими думками» про  любов поділилася місцева поетеса з учнями ПТУ №5
«Шаленими думками» про  любов поділилася місцева поетеса з учнями ПТУ №5
«Шаленими думками» про  любов поділилася місцева поетеса з учнями ПТУ №5Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top