Вівторок, 11 серпня 2020
ТОП-новини Нам пишуть

Відкритий лист до мера міста від батьків вихованців світловодських позашкільних навчальних закладів

Відкритий лист до мера міста від батьків вихованців світловодських позашкільних навчальних закладів
Увага, світловодці! Після того, як в мережі з’явилася інформація про пенсіонерів, які звернулися до мера, з "порадою, провести аналіз використання в гуманітарній сфері приміщень, де займаються гуртки всього по 4-5 чоловік), і за кошти, що, таким чином, будуть отримані, придбати нарешті снігоприбиральну техніку, аби захистити в подальшому світловодців від снігового колапсу", батьки вихованців позашкільних навчальних закладів міста Світловодська одразу відреагували на це, своїм офіційним зверненням, яке, за підписами цих же батьків, було офіційно зареєстроване представником від батьківського комітету ЦДЮТ, належним чином.


Шановний Валентине Валентиновичу!

До Вас звертаються батьки вихованців Світловодських позашкільних навчальних закладів.

Ми дуже схвильовані ситуацією, що склалася у місті… Згідно інформації, яка з’явилася у ЗМІ, до Вас надійшов відкритий лист, який Ви отримали від пенсіонерів міста. В ньому, та з Ваших слів зазначено наступне: "люди похилого віку вдячні команді міського голови за чималу кількість добрих справ на користь міської громади, але мають декілька порад. Зокрема, автори листа радять провести аналіз використання в гуманітарній сфері приміщень та витрати на їх опалення (мова йде про опалення великих приміщень, де займаються гуртки всього по 4-5 чоловік), і за кошти, що, таким чином, будуть отримані, придбати нарешті снігоприбиральну техніку, аби захистити в подальшому світловодців від снігового колапсу".

Ми обурені такою інформацією, і, взагалі, всією інформацією, яка лунає про освіту міста. Позашкільна освіта – єдина безкоштовна освіта, яка дозволяє нашим дітям розвивати свої здібності у позашкільних закладах нашого міста: Центрі дитячої та юнацької творчості, Станції юних натуралістів, Центрі військово-патріотичного виховання, у закладах культури, спорту. Саме цілеспрямованій роботі керівників гуртків, наші діти мають можливість не блукати по місту, а розвиватися, за що ми дякуємо всім педагогам.

До речі, відслідковуючи питання щодо функціонування Центру військово-патріотичного виховання, останнім часом, для нас, батьків, незрозуміло, чому Ви, враховуючи складне, з Ваших слів, фінансове становище у місті, категорично виключаєте варіант можливості фінансування ЦВПВ, за рахунок обласного бюджету, через підпорядкування Комунального закладу? Вважаємо, що це є більш доцільним варіантом для економії міських коштів.

Ми вражені Вашою позицією, так як останнім часом, вже систематично, Вами та Вашим оточенням, по місту розповсюджується, далека від істини інформація, про освіту та її керівника.

Сьогодні система освіти є дієздатною, конкурентоспроможною, враховуючи висококваліфікований склад педагогічних працівників усіх ланок міста: дошкільної, середньої, позашкільної. Про це свідчать досягнення наших дітей, дітей міста Світловодська, за що ми вдячні всім педагогічним працівникам.
На жаль, відсутні дані, хто саме до Вас звернувся, на підставі чого, але, маємо надію, що Ви врахуєте результативну оцінку діяльності позашкільних закладів та підтримаєте нашу думку.

З надією на взаєморозуміння,
батьки вихованців позашкільних навчальних закладів міста Світловодська

(всього – 423 підписи)


Відкритий лист до мера міста від батьків вихованців світловодських позашкільних навчальних закладів

Відкритий лист до мера міста від батьків вихованців світловодських позашкільних навчальних закладів

Відкритий лист до мера міста від батьків вихованців світловодських позашкільних навчальних закладів

Відкритий лист до мера міста від батьків вихованців світловодських позашкільних навчальних закладівДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Filya14 Користувач offline

 • 1 лютого 2017 13:49
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Благодарные пенсионеры, великие экономисты - Мальцева и другие? Ведь по большому счету развитие и досуг детишек может кардинально измениться в худшую сторону из-за непримиримой борьбы нашего мэра с Г. Френкелем.
 • Нравится
 • 15
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.02.2016 | 28 комментарів | 0 публікацій
Крыша едет не спеша, а точнее очень быстро! Козярчуку пора на пенсию не по возрасту и не по состоянию здоровья, а по состоянию мозгов! Что то положительное лучше бы сделал, проинициировал в лучшую сторону, а ему все закрыть, разобрать, поломать
 • Нравится
 • 10
 • _Helga_ Користувач offline

 • 3 лютого 2017 11:48
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 26.07.2013 | 17 комментарів | 0 публікацій
Оце дожились. Це кому таке могло прийти в голову? Замість того, щоб радіти, що діти займаються саморозвитком, а не лазять по дахам та підвалам, вони пропонують позакривати гуртки. Хотілося б подивитися в очі тим, хто виніс таку пропозицію і написав того листа. Якщо він теж відкритий, то опублікуйте.
 • Нравится
 • 5


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top